Dla mediów

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > dla mediów >

karciarz.pl ma już rok!


2008-12-03 karciarz.pl ma już rok!

Mija równo rok od uruchomienia portalu karciarz.pl, pierwszego i jedynego w Polsce portalu dla użytkowników telefonii na kartę.

Aby uwidocznić jak szybko rozwija się portal, przedstawiamy Państwu garść statystyk, bo jak wiadomo, liczby nie kłamią:)

Przez pierwszy rok aktywnego działania w sieci, portal karciarz.pl zanotował w sumie:

  • niemalże 700 tys. unikalnych użytkowników,
  • 815 tys. wizyt,
  • 2,2 mln odsłon podstron.

Obecnie portal karciarz.pl notuje co miesiąc do 100 tys. wizyt.

W ciągu roku redakcja karciarz.pl stworzyła i opisała ponad 1,6 tys. nowości oraz promocji.

Ale suche liczby to nie wszystko! Bo tak naprawdę, nas interesują głównie ludzie i to, aby mogli oni maksymalnie wykorzystać dobrodziejstwo jakim jest telefonia komórkowa! Oto kilka przykładów... Od lipca 2008 roku, dla wszystkich zainteresowanych Internetem w telefonach komórkowych uruchomiono wersję mobilną pod adresem www.karciarz.mobi.

Karciarz kibicował też naszym piłkarzom podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej i specjalnie z myślą o nich uruchomił podserwisy poświęcone ofertom prepaid w Austrii i Szwajcarii. Trzeba przyznać, że wszyło nam to lepiej niż piłkarzom same zawody. Działy te dołączyły do działów z Niemiec, Anglii i Irlandii, którymi chcemy pomóc naszym rodakom za granicą.

Jednak nie samym telefonem człowiek żyje, dlatego nasza redakcja dzielnie wspierała akcję "Dzień bez telefonu". Dwójka naszych dziennikarzy podjęła się nawet próby skonfrontowania dwóch światopoglądów - tych "za" i tych "przeciw" komórkom, a jak im to wyszło, można przeczytać na naszych łamach.

Portal karciarz.pl śledzi także wszelkie nowinki na rynku usług mobilnych, czego dowodem są patronaty nad konferencjami "Telecommunication Convergence and Content Conference", "Mobile Content" oraz "Płatności Mobilne".

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie dla Nas co najmniej tak samo owocny jak ten, który właśnie nam "stuknął" i że będziemy mogli jeszcze lepiej pomagać w poruszaniu się przez prepaidową dźunglę. Dziękujemy i zapraszamy do regularnego korzystania!