Dla mediów

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > dla mediów >

karciarz.pl partnerem Mistrzostwom Europy Poduszkowców


2009-07-13 karciarz.pl partnerem Mistrzostwom Europy Poduszkowców

Portal karciarz.pl, serwis dla posiadaczy telefonów komórkowych na kartę - tzw. karciarzy, kibicuje Mistrzostwom Europy Poduszkowców. Z tej okazji wraz z organizatorami przygotował także konkurs w którym wygrać można Kurs Pilotażu Poduszkowców.

"Tzw. karciarze, czyli użytkownicy telefonów na kartę to ludzie otwarci, energiczni i szybcy. Z pewnością sport poduszkowcowy wywrze na nich wrażenie i chętnie obejrzą Mistrzostwa - ekstremalne maszyny-poduszkowce w akcji!! Poduszkowce w zaledwie kilka sekund osiągają prędkość ponad 100 km/h. I to nad ziemią i nad wodą!" - powiedział Maciej Fijałkowski z Polskiego Klubu Poduszkowców, współorganizatora zawodów.

"Z okazji nawiązania współpracy dodatkowo przygotowaliśmy także konkurs. Tylko na karciarz.pl wygrać można profesjonalny Kurs Pilotażu Poduszkowców!" - powiedział Marcin Kryska, pomysłodawca i właściciel karciarz.pl.

Wystarczy wejść na specjalną podstronę konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe.

Mistrzostwa Europy Poduszkowców odbędą się 22 i 23 sierpnia 2009 roku nad Zalewem Zegrzyńskim, Centrum Promenada. Weźmie w niej udział kilkadziesiąt załóg z całej Europy. Więcej szczegółów na temat Mistrzostw Europy Poduszkowców na stronie ehc.org.pl.