Dla mediów

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > dla mediów >

Wyspy na kartę - prepaidy w Wielkiej Brytanii i Irlandii na karciarz.pl


2008-02-14 Wyspy na kartę - prepaidy w Wielkiej Brytanii i Irlandii na karciarz.pl

Portal dla użytkowników telefonów komórkowych na kartę karciarz.pl przygotował specjalne wersje serwisu przeznaczone dla wszystkich Polaków myślących o wyjeździe lub przebywających w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Nowe sekcje www.karciarz.pl/uk i www.karciarz.pl/ie poświęcone są informacjom o ofertach prepaid (na kartę) tamtejszych operatorów - zarówno tradycyjnych jak i wirtualnych. Ale to jeszcze nie wszystko.

"Szczegółowe cenniki połączeń w usługach na kartę, informacje o aktualnych promocjach prepaid w Wielkiej Brytanii i Irlandii na pewno ułatwią Polakom wybierającym się na Wyspy wybór odpowiedniej taryfy. W nowej sekcji znajdują się także aktualne informacje dotyczące kosztów połączeń telefonicznych z Polską. Są to bardzo ważne informacje dla wszystkich, którzy będąc za granicą nie chcą tracić kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Nowa sekcja jest pierwszym elementem w serwisie, który jest skierowany do użytkowników przebywających lub zamierzających wyjechać za granicę. W najbliższym czasie pojawia się szczegółowe informacje o ofertach prepaid w kolejnych europejskich państwach." - mówi twórca serwisu Marcin Kryska.

Sekcje przygotowane są w języku polskim, dzięki czemu użytkownicy nie doświadczą bariery językowej podczas szukania operatora. Serwis karciarz.pl już przygotowuje informacje o operatorach prepaid z krajów niemieckojęzycznych i z Francji.

"Wszystkie z nich będą oczywiście po polsku, aby pomóc wszystkim Polakom wybierającym się poza granice kraju, a niekoniecznie mówiących płynnie w języku obcym." - dodaje Marcin Kryska.

Dla wyjeżdżających lub przybywających w Wielkiej Brytanii i Irlandii przygotowane zostały także specjalne - dla danego kraju - wersje:


W trakcie korzystania z serwisu karciarz.pl można przełączać się między krajami. Aktualny wybór kraju odzwierciedla flaga w lewym, górnym rogu strony.