Dla mediów

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > dla mediów >

Niemcy na kartę - niemieckie prepaidy na karciarz.pl


2008-03-30 Niemcy na kartę - niemieckie prepaidy na karciarz.pl

Kolejny raz portal karciarz.pl otwiera się na rynek zagraniczny. Po wersjach serwisu przeznaczonych dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i Irlandii przyszedł czas na Niemcy.

Niemcy, to obok Wielkiej Brytanii i Irlandii jeden z najczęściej odwiedzany przez Polaków krajów w Europie. Sekcja www.karciarz.pl/de daje internautom dostęp do informacji dotyczących tradycyjnych i wirtualnych sieci prepaid działających na terenie Niemiec.

Rynek niemiecki jest szczególnie bogaty w usługi operatorów wirtualnych - jest ich prawie 20.

Dostepne informacje napisane są po polsku, żeby ułatwić Polakom, nieznającym obcych języków, orientację w tym, co dzieje się na niemieckim rynku komórkowym.

Podobnie jak w przypadku Wielkiej Brytanii i Irlandii, informujemy Polaków, przebywających w Niemczech i korzystających z lokalnych usług komórkowych, o kosztach rozmów w tamtejszych sieciach prepaid. Oferujemy również informacje dotyczące promocji i nowości dotyczące Niemieckiej telefonii komórkowej prepaid. Tak jak obiecaliśmy, poszerzamy naszą ofertę o kolejne państwa. Niemcy są kolejnym i na pewno nie ostatnim krajem, którym się zajmiemy." - mówi twórca serwisu karciarz.pl Marcin Kryska.

W trakcie korzystania z serwisu karciarz.pl można przełączać się między krajami. Aktualny wybór kraju odzwierciedla flaga w lewym, górnym rogu strony.

Na serwisie karciarz.pl już niedługo pojawią się kolejne kraje - Austria i Szwajcaria.