Dla mediów

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > dla mediów >

Serwis karciarz.pl - as dla użytkowników telefonów na kartę


2007-12-03 Serwis karciarz.pl - as dla użytkowników telefonów na kartę

Wystartował nowy serwis internetowy karciarz.pl, który przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników oraz osób zainteresowanych posiadaniem telefonu prepaid - na kartę, bez abonamentu.

"W systemach prepaid koszt minuty połączenia i wysłanej wiadomości jest często niższy niż w taryfach abonamentowych. Dodatkowo użytkownicy telefonów na kartę mają całkowitą kontrolę nad ponoszonymi wydatkami. Dlatego właśnie, jak pokazują najnowsze statystyki, ilość użytkowników prepaid pośród osób korzystających z telefonii komórkowej w Polsce stanowi prawie 60%. Celem serwisu karciarz.pl jest wyjście na przeciw oczekiwaniom użytkowników telefonów prepaid i zapewnienie im zarówno aktualnych oraz rzetelnych informacji o ofertach, promocjach, jak i porad przy wyborze konkretnego modelu telefonu czy taryfy." - mówi twórca serwisu Marcin Kryska.

Już na starcie portal karciarz.pl ma ponad 100 nowości. Codzienne są one rozszerzane o nowe.

W serwisie karciarz.pl znajdują się także aktualne promocje na kartę oraz oferty specjalne wszystkich dostępnych w Polsce operatorów komórkowych - zarówno tych tradycyjnych jak i nowych, wirtualnych.

W serwisie można także doładować konto, w każdym dostępnym w Polsce systemie prepaid.

Dla użytkowników korzystających ze strony jest przygotowany także bezpłatny elektroniczny biuletyn (newsletter) z najnowszymi informacjami i poradami oraz kanał RSS z nagłówkami wiadomości o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych.