Dla mediów

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > dla mediów >

Współpraca ze szwedzkim Momail


2008-07-14 Współpraca ze szwedzkim Momail

Portal karciarz.pl rozpoczął współpracę z nowym partnerem. Od dziś na portalu znajdują się reklamy programu Momail, dzięki któremu można obsługiwać pocztę elektroniczną bezpośrednio na telefonie komórkowym.

Momail to szwedzka firma, która otwiera się na coraz to nowe rynki. Do tej pory firma podbijała rynek szwedzki, brytyjski i norweski. Teraz wkroczyła ze swoją oferta dla Polski. Momail to usługa umożliwiająca odbieranie e-maili za pośrednictwem telefonu komórkowego. Usługa jest bezpłatna.

"Cieszymy się bardzo, że firma o międzynarodowym prestiżu dostrzegła nasz potencjał. Postaramy się pielęgnować współpracę z firmą Momail." - mówi Marcin Kryska, twórca serwisu.

Reklama Momail na portalu karciarz.pl przekierowuje do polskiej wersji strony, z której można za darmo ściągnąć program.

Do tej pory portal karciarz.pl gościł reklamy m.in Orange i mBank mobile. Umowa z Momail jest więc kolejnym krokiem w zdobywaniu użytkowników na rynku mobilnym. Wiąże się to ściśle ze strategią portalu karciarz.pl, który od niedawna posiada również swoją wersję mobilną pod adresem karciarz.mobi.

karciarz.pl, mimo że to młody portal, wciąż się rozwija i zdobywa nowych użytkowników. Nie tylko własnych, ale także dla partnerów.