2 lata "Grania na Czekanie"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

2 lata "Grania na Czekanie"

2007-06-26 2 lata "Grania na Czekanie"

Od dwóch lat klienci sieci Era, Heyah i Tak Tak mogą ustawiać w swoich telefonach najnowsze hity muzyczne dostępne w ofercie "Granie na Czekanie".

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Z okazji drugich urodzin usługi, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) uruchomiła dla jej użytkowników nowy serwis internetowy.

Nowa strona, dzięki zmienionej nawigacji i układowi treści, pozwala odnaleźć poszukiwany utwór lub przejrzeć propozycje tytułów pogrupowanych według najpopularniejszych gatunków muzycznych. Mechanizm sortowania sprawia, że użytkownik uzyskuje dostęp do listy hitów, nowości i alfabetycznych katalogów w podziale na artystów i tytuły przebojów.

Po zalogowaniu się na stronie, dostępna jest funkcja zarządzania ustawieniami utworów. Można przypisać różne motywy muzyczne konkretnym, bliskim osobom, zaprogramować muzykę w zależności od pory dnia lub ustawić utwór, który będzie odtwarzany w ustalonym terminie.

Dla osób korzystających po raz pierwszy z serwisu został przygotowany interaktywny przewodnik, dzięki któremu można łatwo i szybko zapoznać się z jego najważniejszymi funkcjami.

"Granie na Czekanie" jest jedną z najpopularniejszych usług multimedialnych w ofercie Era Omnix, mobilnego portalu dla klientów PTC. Do tej pory z skorzystało z niej ponad 2,2 miliona osób. Co miesiąc przybywa około 100 000 nowych użytkowników. Z okazji uruchomienia serwisu, zasoby plików muzycznych zostały wzbogacone o kolejne 1 000 utworów.

Tagi: Era, Era Omnix, Granie na Czekanie, hity, lista przebojów, muzyka, Omnix


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + jeden =