27 gr za minutę do wszystkich sieci w mBank mobile

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

27 gr za minutę do wszystkich sieci w mBank mobile

2009-07-14 27 gr za minutę do wszystkich sieci w mBank mobile

Pierwszy wirtualny operator komórkowy mBank mobile obniżył stawki za połączenia.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Od dziś mBank mobile oferuje klientom nową stawkę 27 gr za połączenia do wszystkich sieci, w tym Play. Ceny SMS-ów i MMS-ów zostały bez zmian i nadal wynoszą odpowiednio 14 gr i 36 gr.

Dodatkowo mBank mobile odświeżył swoją stronę internetową oraz umożliwił zarządzenie kontami telefonicznym poprzez bankowy serwis transakcyjny mBanku. Klient mBank mobile może zarejestrować klika numerów na siebie i zarządzać nimi za pośrednictwem serwisu mBanku. Darmowe minuty można rozdysponować na kilka numerów. Serwis transakcyjny daje dostęp do informacji na temat salda konta telefonicznego i taryfy, umożliwia aktywację i wyłączenie usług GPRS, roaming oraz sprawdzanie statusów Pakietu minut, wizytówek i Pakietu internetowego.

Wydłużone zostały także okresy ważności na połączenia wychodzące i przychodzące. Za doładowania od 20 do 49 zł konto telefoniczne jest aktywne na usługi wychodzące przez 30 dni, a na przychodzące 150 dni. Przy doładowaniach z przedziału 50-99 zł okresy te wydłużają się odpowiednio do 90 i 210 dni. Przy doładowaniach powyżej 100 zł konto jest aktywne 180 i 300 dni.

"Dotychczasowe promocje, poprzez które staraliśmy się docenić w mBank mobile Klientów mBanku, używających kart płatniczych, spotkała się z dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy rozszerzyć formułę dotychczasowych działań i premiować klientów aktywnie korzystających z szerszej oferty mBanku. Dzięki udostępnieniu zarządzania kontem telefonicznym w serwisie transakcyjnym, Klient widzi, ile darmowych minut otrzymuje za aktywność w mBanku. Może je dzielić dowolnie między zarejestrowanymi na siebie numerami mBank mobile. Nasz program lojalnościowy nie ma ograniczeń." - powiedział Michał Szelągowski, odpowiedzialny za projekt mBank mobile.

Tagi: bank, bank internetowy, banki, banki internetowe, bankowość, konta, konta bankowe, konto, konto bankowe, mBank, mBank mobile, mBank.pl, mBankMobile.pl, Michał Szelągowski, mobile.pl, system bankowy, system transakcyjny, systemy bankowe, systemy transakcyjne, www.mBank.pl, www.mBankMobile.pl, www.mobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + trzy =

 

mobile mbank
mobile mbank (77.115.---.---)2010-01-07 20:04

Chcesz przenieść numer do mobilembank i zyskac 50 minut ? wpisz 500615-178 jako numer osoby polecającej :)


drumer
drumer (83.24.---.---)2009-07-16 11:24

wszystko ok ale 50minut tylko w programie lojalnościowym? trochę mało, z moja dziewczyną posiadając w orange numer nielimitowany tyle na raz wydzwaniamy. Ale stawka 27gr, nice :)