3 Ireland i Smart Telecom z nową ofertą mobilnego Internetu szerokopasmowego

Kraj: PL | Irlandia (IE) | UK | DE | AT | CH

operator


karciarz.pl > nowości >

3 Ireland i Smart Telecom z nową ofertą mobilnego Internetu szerokopasmowego

2008-03-06 3 Ireland i Smart Telecom z nową ofertą mobilnego Internetu szerokopasmowego

Operator komórkowy 3 Ireland wraz ze Smart Telecom chcą podbić rynek mobilnego szerokopasmowego dostępu do Internetu.


Planują oni zdobyć większe udziały w rynku mobilnego dostępu do szerokopasmowego Internetu poprzez wprowadzenie szeregu ciekawych opcji i produktów.

Smart Telecom zaoferuje swoim użytkownikom mobilny Internet o szybkości wahającej się między 4Mb i 15Mb na sekundę za abonament miesięczny zaczynający się od 15 euro. Ta możliwość zostanie udostępniona użytkownikom w Dublinie, Cork, Donegal, Galway, Laois, Limerick, Louth, Sligo i Waterford.

W tym samym czasie 3 Ireland zamierza wprowadzić nowe oferty prepaid. Jedną z nich będzie "3Pay Vouchers", w ramach której dzienny dostęp do Internetu kosztuje 5 euro.

Tagi: 3 Ireland, 3Pay Vouchers, Cork, Donegal, Dublin, Galway, Internet szerokopasmowy, Irlandia, Laois, Limerick, Louth, mobilny dostęp do Internetu, Sligo, Smart Telecom, szerokopasmowy Internet, Waterford


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + sześć =