304 karty miejskie z logiem GG

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

304 karty miejskie z logiem GG

2009-08-12 304 karty miejskie z logiem GG

Ponad trzystu pasażerów skorzystało z możliwości wyrobienia sobie unikatowej karty miejskiej ze słoneczkiem GG.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Wspólna akcja ZTM i operatora komunikatora Gadu-Gadu trwała od 4 do 6 sierpnia 20009 roku. W tym czasie klienci komunikacji miejskiej w Warszawie oprócz wyrobienia unikalnej WKM mieli również okazję do nawiązania mobilnej, wirtualnej znajomości ze współpasażerami podczas podróży komunikacją miejską podczas akcji "Podobasz mi się. Pogadaj ze mną teraz na GG". Polegała ona na tym, że w 10 miejscach stolicy specjalne tzw. nadajniki bluetooth, przez które w sposób bezprzewodowy rozsyłany był bezpłatny komunikator Gadu-Gadu w wersji na telefony komórkowe.

Akcja była także okazją do zdobycia osobistej Warszawskiej Karty Miejskiej z limitowanej, spersonalizowanej serii ze słoneczkiem w żółto-czerwonych barwach GG. Ogółem za pośrednictwem Internetu karty z wzorem GG zamówiły 304 osoby. Będą one z pewnością wielka gratką dla użytkowników i kolekcjonerów.


Okolicznościowa, imienna karta miejska z logo operatora GaduAIR

Tagi: akcja promocyjna, akcje promocyjne, autobus, autobusy, bilet, bilet autobusowy, bilety, bilety autobusowe, Gadu-Gadu, gaduair.pl, GG, karty miejskie, komunikacja miejska, komunikacja miejska Warszawa, komunikator, komunikator internetowy, komunikatory, komunikatory internetowe, marketing bluetooth, metro, metro w Warszawie, miasta, miasto, MPK, MPK Warszawa, stolica, tramwaj, tramwaje, transport publiczny, Warszawa, Warszawska Karta Miejska, Warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, warszawskie metro, www.gaduair.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + dwa =