"36.6 mówimy NIE. Koniec z syfem."

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

"36.6 mówimy NIE. Koniec z syfem."

2008-06-30 "36.6 mówimy NIE. Koniec z syfem."

Czy reklama może wchodzić nam na głowę? A pod nogi? Na słupy telegraficzne i latarnie? Twórcy kampanii reklamowej sieci prepaid 36,6 stwierdzili, że tak... ale nie wszystkim się to spodobało.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Łódzka Grupa Pewnych Osób (GPO) walczy z akcją promocyjną oferty 36.6, bo ta zaśmieca miasto.

Grupa Pewnych Osób nie pierwszy raz interweniuje w Łodzi. Tym razem celem ataku Grupy stały się wszechobecne wlepki reklamujące nową markę prepaid 36.6. Niefortunnie twórcy reklamy wpadli na pomysł, żeby reklamować sieć za pomocą pustych dymków wziętych rodem z komiksu. Grupa Pewnych Osób wykorzystała to idealnie... członkowie grupy pozdejmowali wlepki, w dymkach umieścili napisy typu "brud i syf ta wasza reklama", "brudasy z 36,6", "koniec tego bałaganu".


Kontr-wlepka dla 36.6

Uzupełnione wlepki umieszczono na schodach przed łódzkim salonem firmowych Polkomtel. Część wlepek utworzyła napis "BRUDASY".


Napis "BRUDASY"

"W ramach działań promocyjnych prowadzonych dla oferty 36,6 spółka rozdystrybuowała jako dodatek do dziennika Metro ponad 400 tys. naklejek. Naklejki były także rozdawane bezpośrednio młodym ludziom poprzez zewnętrzną agencję. Działanie to miało na celu tylko i wyłącznie zachęcenie młodych ludzi do wyrażania siebie oraz wywołanie interakcji poprzez wpisywania tekstu w puste pole naklejki. Pomimo, że spółka nie ponosi odpowiedzialności za obecność naklejek w miejscach do tego nieprzystosowanych, dołoży wszelkich starań, by oczyścić wyklejone przestrzenie miejskie." - przeczytać można w przesłanym do portalu karciarz.pl komentarzu Polkomtela w tej sprawie.

---
Opracowano na podstawie Gazety Wyborczej, strony internetowej Grupy Pewnych Osób i własnych materiałów redakcyjnych

Tagi: 36.6, 36i6.pl, Gazeta, Gazeta Wyborcza, Grupa Pewnych Osób, Łódź, naklejka, naklejki, Polkomtel, reklama, reklamy, vlepka, vlepki, wlepka, wlepki, www.36i6.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + zero =

 

jozek
jozek (80.50.---.---)2010-08-07 18:52

dupa