4 lata Granie na czekanie i Szafa gra

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

4 lata Granie na czekanie i Szafa gra

2009-07-01 4 lata Granie na czekanie i Szafa gra

Usługi Granie na czekanie w sieci Era i Szafa Gra w Heyah skończyły właśnie 4 lata.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Obecnie niemal 2 miliony klientów Polskiej Telefonii Cyfrowej korzysta z oferty, dzięki której sygnał oczekiwania na połączenie można zastąpić ulubionymi dźwiękami.

PTC była pierwszym polskim operatorem, który wprowadził muzyczną usługę Granie na czekanie skierowaną do wszystkich klientów sieci Era i Tak Tak oraz serwis Szafa Gra, czyli jej odpowiednik dla użytkowników Heyah.

Badania (MillwardBrown SMG/KRC) pokazują, że biją one również wszelkie rekordy, jeśli chodzi o satysfakcję klientów z ich użycia: aż 98% respondentów jest zadowolonych z tej usługi.

Obecnie klienci PTC mają do dyspozycji ponad 10 tysięcy utworów znanych artystów oraz innych dźwięków. Poza rozbudowywaniem listy utworów, stale wprowadzane są także nowe funkcjonalności.

Chcąc popularyzować muzyczną ofertę sieć Era wydaje magazyn muzyczny Rytm. Można w nim znaleźć m.in.:

  • wywiady z artystami,
  • informacje o ciekawych imprezach muzycznych,
  • recenzje gadżetów związanych z muzyką,
  • opisy usług muzycznych Ery.

Do nowego numeru magazynu, który ukaże się już w sierpniu 2009 roku, zostaną dodane strony o modzie i modnych miejscach. Magazyn wysyłany jest bezpośrednio do klientów - można zamówić go poprzez stronę internetową operatora. Klienci odwiedzający sklepy i salony sieci Era znajdą magazyn również w specjalnych Strefach Muzyki. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się w nich z muzyczną propozycją sieci Era i, korzystając z multimedialnej prezentacji video, ustawić nieodpłatnie w telefonie nawet 10 utworów.

Każdy nowy klient Ery i Tak Taka otrzymuje w prezencie popularny utwór oraz bezpłatny abonament w Graniu na czekanie nawet do dwóch miesięcy.

Tagi: Era, Granie na Czekanie, Heyah, heyah.pl, impreza, impreza muzyczna, imprezy, imprezy muzyczne, koncert, koncerty, magazyn muzyczny, magazyny muzyczne, muzyka, Polska Telefonia Cyfrowa, PTC, Rytm, sygnał oczekiwania, sygnały oczekiwania, Szafa gra, Tak Tak, www.heyah.pl, zespół muzyczny, zespoły muzyczne


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + jeden =

 

brzechwa
brzechwa (83.8.---.---)2010-01-25 23:38

Wpisz NIE na num 80333


ela
ela (80.239.---.---)2009-12-14 12:11

ja też chcę usunąć granie na czekanie tylko nie wiem jak kto mi pomoże mam heyah


Darek
Darek (188.147.---.---)2009-12-12 21:42

jak usunać szafa gra bo mi nie potrzebnie kase sciaga??