75% klientów BILDmobil korzysta z mobilnego portalu

Kraj: PL | IE | UK | Niemcy (DE) | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

75% klientów BILDmobil korzysta z mobilnego portalu

2008-05-31 75% klientów BILDmobil korzysta z mobilnego portalu

Aż 75% klientów wirtualnego niemieckiego operatora komórkowego BILDmobil sięga do mobilnego portalu operatora. Wielu z nich nawet 7-8 razy dziennie.


"Około 20% klientów nie korzysta z dostępu do Internetu" - powiedziała Tanja Hackner, szefowa BILDmobil. Uważa ona, że osoby z tej grupy nie korzystają z mobilnych stron nie dlatego, że nie chcą, ale nie mają telefonów obsługujących WAP.

Mobilny portal gazety BILD wystarował 16 października 2007 roku. Co miesiąc generuje on 1,6 miliona wizyt, podczas których odwiedzanych jest 10 milionów podstron.

Do tej pory na mobilnym serwisie gazety BILD odnotowano 500 różnych urządzeń mobilnych. Najwięcej wizyt pochodzi z telefonów Sony Ericsson K810i, na drugim miejscu są telefony iPhone.

Tagi: BILDmobil, iPhone, mobilne serwisy, mobilne strony, portal, portale, serwisy mobilne, Sony Ericsson, Sony Ericsson K810i, strony mobilne, Tanja Hackner, WAP


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + pięć =