Bezlik Rozmów - nowe oferty w Plusie, MixPlusie i Simplusie

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Bezlik Rozmów - nowe oferty w Plusie, MixPlusie i Simplusie

2010-08-02 Bezlik Rozmów - nowe oferty w Plusie, MixPlusie i Simplusie

Od 1 września 2010 roku wszystkie oferty dla klientów indywidualnych w sieci Plus (abonament, MixPlus i oferta na kartę Simplus) startują z nową usługą "Bezlik Rozmów", czyli swobodnymi, nielimitowanymi rozmowami ze wszystkimi w Plusie.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

W nowej usłudze "Bezlik Rozmów" klient płaci tylko za pierwszą minutę rozmowy do sieci Plus, a resztę połączenia ma za darmo.

W planach abonamentowych usługę tę można wybrać bezpłatnie, w MixPlusie kosztuje 5 zł miesięcznie. W Simplusie można ją aktywować bezpłatnie jeśli jest się klientem Simplus od co najmniej 6 miesięcy, a osoby ze stażem krótszym niż 6 m-cy zapłacą za korzystanie z usługi jedynie 3 zł.

Dodatkowo wszyscy klienci abonamentowi, którzy zdecydują się przedłużyć umowę otrzymają nawet do 120 minut miesięcznie więcej do wszystkich sieci. Natomiast klienci MixPlusa przy przedłużeniu umowy otrzymają dodatkowy bonus ? podwojone pierwsze doładowanie.

W ofercie abonamentowej dostępne będą także nowe telefony m.in. dotykowa Nokia C6 z wysuwaną klawiaturą QWERTY, GPS i aparatem 5MPix, oraz Sony Ericsson Hazel z GPS i aparatem 5MPix. Natomiast w MixPlusie wybór telefonów za 1 zł już w najniższym doładowaniu, w tym muzyczna Nokia X3 z aparatem 3,2 MPix.

Tagi: Bezlik Rozmów, bezpłatne minuty, bezpłatne rozmowy, darmowe minuty, darmowe rozmowy, MixPlus, Nokia, Nokia C6, Nokia X3, Plus, Plus GSM, plus.pl, Simplus, Sony Ericsson Hazel, www.plus.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + sześć =

 

Anonim
Anonim (83.20.---.---)2011-04-20 23:50

działa to jak ktoś jest a granicą i ma tel w plusie i do niego się dzwoni to też tylko tyle popiera?