Billingi prepaid już niedługo w Simplusie i Sami Swoi

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Billingi prepaid już niedługo w Simplusie i Sami Swoi

2008-03-26 Billingi prepaid już niedługo w Simplusie i Sami Swoi

Brytyjska firma Intec oficjalnie zakończyła pierwszy etap wdrożenia kompleksowego systemu konwergentnego billingu w Polkomtelu, operatora sieci Plus, Simplus i Sami Swoi. Pierwszy etap dotyczył obsługi usług przepłaconych.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

System konwergentnego billingu oferowany przez firmę Intec pozwala operatorom komórkowym na naliczanie opłat w czasie rzeczywistym dla usług zarówno typu prepaid (na kartę) jak i postpaid (abonament) w oparciu o jednolita platformę.

"System ten będzie odgrywał decydującą rolę we wspieraniu naszych operacji bilingowych, jak również w zapewnieniu nam elastyczności i skalowalności we wprowadzaniu naszych nowych wysoce zaawansowanych usług." - mówi Konrad Kobylecki, dyrektor ds. operacyjnych w firmie Polkomtel.

Intec jest jednym z wiodących dostawców systemów wsparcia biznesowego i operacyjnego (BSS/OSS) dla sieci stacjonarnych, mobilnych oraz sieci nowej generacji na świecie. Firma ta dostarcza rozwiązania do ponad 60 ze 100 czołowych firm telekomunikacyjnych na świecie.

Wartość kontraktu to 20 mln euro.

Tagi: Intec, Konrad Kobylecki, Plus, Polkomtel, Sami Swoi, Simplus


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + jeden =