Biznes w mobilnej Wirtualnej Polsce

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Biznes w mobilnej Wirtualnej Polsce

2007-11-05 Biznes w mobilnej Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska wzbogaciła swój portal w wersji na telefony komórkowe o kolejną sekcję – Biznes.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Za pośrednictwem telefonu sprawdzić można od teraz indeksy warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz giełd w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, aktualne notowania spółek na GPW, kursy walut NBP. Korzystając z adresu mini.wp.pl/biznes, czytać można komentarze ekspertów i aktualności związane z rynkiem szeroko pojętych finansów i gospodarki. Serwis oferuje także dostęp do wycen funduszy inwestycyjnych: krajowych, zagranicznych, akcyjnych, mieszanych, stabilnego wzrostu, itp." - powieział Paweł Janecki z Wirtualnej Polski, koordynator projektu mini.wp.pl.

Co istotne, ustawienia dostępnych w serwisie notowań można spersonalizować w taki sposób, by te interesujące użytkownika były widoczne na jednej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu dotrzeć można do nich w prosty i szybki sposób.

"Z badań wynika, że portale internetowe mogą z powodzeniem walczyć na rynku telekomunikacyjnym. Użytkownikom kojarzą się bowiem z nowymi technologiami i ogólnopolskim zasięgiem. Dlatego jako WP zdecydowaliśmy się wejść na ten rynek dwutorowo. Po pierwsze, jako operator sieci komórkowej WPmobi. Po drugie, jako dostawca treści na telefon komórkowy – za pomocą serwisu mini.w.pl. Jeżeli chodzi o ten drugi apekt naszej działalności, to naszym celem jest stworzenie najlepszego i najbogatszego serwisu mobilnego w Polsce. Stawiamy więc na dynamiczny rozwój serwisu mini.wp.pl. Tylko w ciągu dwóch ostatnich miesięcy włączyliśmy do naszej oferty sekcje Tech, Moto, Info i poświęcony rozrywce Fun, teraz oddajemy do dyspozycji użytkowników obszerny dział Biznes. Co ważne, klienci sieci WPmobi korzystają z mini za darmo." - powiedział Jacek Murawski, prezes zarządu Wirtualnej Polski.

Modyfikacje objęły również Pocztę WP dostępną przez komórkę. WP wprowadziła nowy, bardziej przejrzysty i intuicyjny interfejs poczty oraz zagwarantowała posiadaczom telefonów komórkowych swobodne czytanie maili pisanych w HTML-u, dzięki zastosowaniu konwersji HTML-a na tekst.

W związku z zakończeniem beta testów serwis zmienił swoją nazwę – z mobi.wp.pl na docelową, mini.wp.pl. Użytkownicy sieci WPmobi korzystają z wprowadzonych usług oraz całego serwisu mini.wp.pl bezpłatnie.

Tagi: biznes, finanse, finanse osobiste, gospodarka, indeksy giełdowe, Jacek Murawski, komunikaty spółek, kursy walut, mini.wp.pl, mobilne serwisy, mobilne strony, Narodowy Bank Polski, NBP, notowania giełdowe, portal, portal finansowy, portale, portale finansowe, serwisy mobilne, spółki giełdowe, strony mobilne, waluty, WAP, wiadomości biznesowe, wiadomości finansowe, wiadomości gospodarcze, Wirtualna Polska, WP, wp.pl, WPmobi, wpmobi.pl, www.wp.pl, www.wpmobi.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + siedem =