Blau obniża ceny połączeń i SMS-ów

Kraj: PL | IE | UK | Niemcy (DE) | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
karciarz.pl > nowości >

Blau obniża ceny połączeń i SMS-ów

2008-03-12 Blau obniża ceny połączeń i SMS-ów

Od 1 kwietnia 2008 roku niemiecki wirtualny operator komórkowy Blau obniża cenę z 9,9 eurocentów na 9 eurocentów za minutę rozmowy lub wysłanego SMS-a.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Nowe ceny obowiązują nowych klientów, jak i dotychczasowych. Odnoszą sie do rozmów i SMS-ów z Blau do wszystkich sieci w Niemczech, niezależnie od pory.

Nie zmieniła się stawka za transfer danych. Nadal wynosi ona 24 eurocenty za 1 MB danych. Transfer jest naliczany co 10 kB.

"Dzięki nowej obniżce oferujemy naszym klientom natychmiastową oszczędność kosztów i umacniamy naszą pozycję, jako jeden z najtańszych sieci w segmencie operatorów niskokosztowych." - powiedział Martin Ostermayer, szef sieci Blau.

Startery sieci Blau dostępne są poprzez stronę internetową operatora, oraz przez sieć punktów sprzedaży sieci Norma, Real, Kaufland, Media Markt, Saturn, ProMarkt, Budnikowsky, ateka i debitel.

Tagi: ateka, Blau, Budnikowsky, Kaufland, Martin Ostermayer, Media Markt, MVNO, Norma, ProMarkt, Real, Saturn


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + sześć =