Blyk podbija Europę

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Blyk podbija Europę

2008-07-03 Blyk podbija Europę

Blyk, brytyjski wirtualny operator telefonii prepaid zapowiedział, że w przyszłym roku planuje powtórzyć sukces jaki osiągnął w Wielkiej Brytanii i rozprzestrzenić swoje usługi na całą Europę.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Po przyszła pora na kolejne kraje: Holandię, Niemcy, Hiszpanię i Belgię.

Blyk umożliwia swoim klientom korzystanie z usług za darmo, pod warunkiem, że wysłuchają oni dziennej porcji reklam, otrzymywanych na komórkę. Europejski sukces operatora będzie zależał od tego, czy uda mu się zdobyć reklamodawców na rynkach poszczególnych krajów.

"Te rynki to wspaniała szansa dla Blyk. Nasze badania wykazują, że młodzi ludzie w Niemczech, Hiszpanii i Belgii są zainteresowani propozycją Blyk, ponieważ chcą wejść w interakcję z firmami w zamian za możliwość darmowej komunikacji." - powiedział Pekka Ala-Pietilä, dyrektor generalny i współtwórca Blyk.

Blyk, wirtualny operator telefonii prepaid kierowany jest do osób młodych, między 16 a 24 rokiem życia. W całości utrzymuje się z reklam. W zamian za otrzymywanie kilku dziennie wiadomości z reklamami użytkownik dostaje 217 wiadomości SMS i 43 minuty na rozmowy miesięcznie. W Polsce podobną usługę korzystania z telefonu za darmo oferuje operator sieci 36,6.

Tagi: Belgia, Blyk, Europa, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Pekka Ala-Pietilä, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + sześć =