Brytyjski Orange obsypany nagrodam

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

Brytyjski Orange obsypany nagrodam

2008-05-09 Brytyjski Orange obsypany nagrodam

W Cannes przyznają nie tylko nagrody filmowe. Podczas rozdania Mobile Entertainment Awards, Orange UK otrzymał nagrodę dla "najbardziej rozrywkowego operatora w Europie".


"Najbardziej rozrywkowy" oznacza w tym przypadku: dostarczający swoim klientom nie tylko usługi głosowe, ale i szereg usług związanych z przesyłaniem danych, w tym np. kupowanie muzyki przez komórkę.

To nie jedyna nagroda jaką brytyjski Orange może się pochwalić. Firma ta wygrała również w kategorii "najlepsza multimedialna kampania reklamowa" za "Frank TV" - telewizję mobilną prowadzoną przez gwiazdę brytyjskiego futbolu, Franka Lamparda.

W minionym roku klienci brytyjskiego Orange wydali więcej na przekazywanie danych, niż na usługi głosowe. Orange UK przewidziało to rosnące zainteresowanie niegłosowymi usługami mobilnymi. Między innymi dzięki temu nagroda trafiła w ich ręce.

Orange przoduje również we wprowadzaniu na rynek telefonii trzeciej generacji – w zeszłym liczba użytkowników sieci 3G wzrosła o 84% i przekroczyła 2 miliony.

Tagi: 3G, Frank Lampard, futbol, Mobile Entertainment Awards, mp3, muzyka, Orange, Orange UK, piłka nożna, piłkarze, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + osiem =