Promocja Carrefour Mova "Darmowy Internet w telefonie"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Carrefour Mova "Darmowy Internet w telefonie"

2011-10-20 Promocja Carrefour Mova "Darmowy Internet w telefonie"

Sieć Mova umożliwia darmowy dostęp do Internetu w zamian za oglądanie reklam.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Jak to działa? Po uruchomieniu przeglądarki internetowej w telefonie pojawiają się oferty, które się ogląda i przewija przyciskiem "Dalej" a następnie przez 30 minut korzysta z Internetu. Komunikaty promocyjne mają formę pełnoekranową. jednorazowo wyświetlane są 2-4 oferty promocyjne.

Obejrzenie jednego bloku reklamowego daje możliwość darmowego korzystania z usługi transmisji danych obejmującego 30 minut dostępu do dowolnych serwisów internetowych lub przesył danych w ilości nie przekraczającej 500 kB.

W przypadku pobierania danych w ilości przekraczającej 500 kB, operator dokona zawieszenia transferu do czasu obejrzenia przez abonenta kolejnego bloku.

W przypadku, gdy dzienny transfer danych dokonany przez abonenta przekroczy 10 MB, operator zastrzega sobie możliwość zawieszenia świadczenia usługi do końca tego dnia.

Aktywacji dokonuje się poprzez wysłanie SMS-a specjalnego o treści surfmax na numer 8765. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2 zł z VAT.

Usługa zostanie ponownie aktywowana w ciągu 1 godziny a fakt aktywacji zostanie potwierdzony poprzez wysłanie SMS-a na numer telefonu abonenta.

Jak zmienić ustawienia telefonu?

  • Korzystając z karty Mova zmień w ustawieniach telefonu rodzaj transmisji: Internet > APN > freedata.pl,
  • Przy pierwszym korzystaniu zostaniesz poprosimy o wyrażenie niezbędnych zgód. Jest to konieczne do działania usługi.

Promocja trwa od dnia 20 października 2011 roku do odwołania.

Tagi: bezprzewodowy Internet, Carefor, Carefor Mova, Carefour, Carefour Mova, Carefur, Carefur Mova, Carrefour, Carrefour Express, Carrefour Mova, Carrefour Rodziynka, Carrefur, Carrefur Mova, dostęp do Internetu, hipermarket, hipermarkety, Karefur, Karefur Mova, Kerfour, Kerfour Mova, Kerfur, Kerfur Mova, łącza internetowe, łącze internetowe, market, markety, minuty za reklamy, mobilny Internet, reklama, reklamy, rozmowy za reklamy, SURFMAX, transmisja danych


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
zero + jeden =