Carrefour Mova wystartował

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Carrefour Mova wystartował

2008-04-09 Carrefour Mova wystartował

Carrefour Mova to nazwa nowego operatora komórkowego, który dziś oficjalnie wprowadzony został na rynek przez sieć hipermarketów Carrefour i supermarketach Carrefour Express.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Carrefour Mova ma prosty cennik. Minuta połączenia do dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej kosztuje 49 gr, zaś wysłanie SMS-a to koszt 20 gr. W cenniku jest brak cen za transmisję danych czy wysyłkę MMS-ów.

Starter Carrefour Mova kosztuje 9,99 zł i zawiera 20 minut wymienialnych na 40 SMS-ów do wykorzystania na połączenia lub wiadomości tekstowe do wszystkich sieci. Starter aktywuje się w kasie.


Starter Carrefour Mova

Unikalną cechą sieci Carrefour Mova jest promocyjna usługa "Minuty za zakupy". Polega ona na tym, że wraz z każdym paragonem za zakupy w sklepie Carrefour otrzymuje się darmowe minuty na rozmowy. Minuty za zakupy wykorzystać można na połączenia w sieci Carrefour Mova i na numery stacjonarne. Jednak należy pamiętać, że są one ważne od doładowania na konto do końca kolejnego miesiąca. Po tym terminie minuty za zakupy przepadają. W miesiącu można zebrać do 30 minut za zakupy, zaś oferta ważna jest do 7 lipca 2008 roku.


"Minuty za zakupy"

Także w ramach promocji posiadacze karty Carrefour Visa otrzymać moga za darmo starter sieci komórkowej Carrefour Mova, jeśli zrobią nią zakupy za min 100 zł w dowolnym hipermarkecie Carrefour.

Kartę Carrefour Mova doładować można poprzez:

  • kupony doładowujące o nominałach 10, 25, 50 lub 100 zł
  • płatność w kasie sklepu Carrefour dowolną kwotą od 1 do 500 zł,
  • poprzez stronę internetową Carrefour Mova,
  • oznaczonych punktach sprzedaży - sieć Kolpolter lub dzięki usłudze Moje Doładowania.

Obok samych starterów z kartą SIM (bez telefonu) sieć Carrefour Mova przygotowała także gotowe zestawy z telefonami Nokia 1600 i Nokia 1208.

Tagi: Carefor, Carefor Mova, Carefour, Carefour Mova, Carefur, Carefur Mova, Carrefour, Carrefour Express, Carrefour Mova, Carrefur, Carrefur Mova, hipermarkety, Karefur, Karefur Mova, karta SIM, karty SIM, Kerfour, Kerfour Mova, Kerfur, Kerfur Mova, Mova, MVNO, Nokia, Nokia 1208, Nokia 1600, starter, startery, supermarkety


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + cztery =

 

Marlenka
Marlenka (212.76.---.---)2008-10-04 11:53

a mnie sie podoba. usluga fajna i latwo dostepna. maja wiecej promocji niz napisane na tej stronie


monika
monika (78.30.---.---)2008-05-01 13:08

Do dupy ten starter