Centertel i CenterNET podpisały list intencyjny dotyczący współpracy

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Centertel i CenterNET podpisały list intencyjny dotyczący współpracy

2007-12-20 Centertel i CenterNET podpisały list intencyjny dotyczący współpracy

PTK Centertel, operator sieci Orange i CenterNET, nowy wirtualny operator na rynku telefonii mobilnej (MVNO), podpisały dziś list intencyjny dotyczący współpracy obu firm.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Dla PTK Centertel, operatora sieci Orange, CenterNET może być piątym partnerem jeśli chodzie o świadczenie usług wirtualnego operatora. Już teraz PTK Centertel ma podpisane umowy MVNO z:

  • Avon Cosmetics sp. z o.o. (22 grudnia 2006 r.) - myAVON,
  • giełdową spółką MNI S.A. (31 maja 2007 r.),
  • Wirtualną Polską (4 lipca 2007 r.) - WPmobi,
  • ASTER (3 grudnia 2007 r.).

W liście intencyjnym Centertel i CenterNET obie strony deklarują zawarcie w najbliższym czasie umowy o współpracy, która w szczególności pozwoli CenterNET na korzystanie z sieci telekomunikacyjnej PTK Centertel, operatora sieci Orange. Spółka CenterNET będzie prowadziła negocjacje z PTK Centertel na zasadach wyłączności.

"Podpisane dziś porozumienie, jest przykładem dobrej współpracy operatorów na rynku telefonii komórkowej. Orange jest otwarty na zdrową konkurencję z nowymi graczami na rynku i chętnie udostępni swoją sieć na potrzeby CenterNETu" - uważa Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PTK Centertel.

"Zawarte porozumienie w znaczący sposób obniży koszty wejścia na rynek telefonii komórkowej nowego operatora jakim jest CenterNET. Dzięki temu szybciej rozpoczniemy świadczenie usług telekomunikacyjnych. Przyszła umowa z PTK Centertel to oszczędność czasu i pieniędzy naszych akcjonariuszy." - mówi Leszek Siwek, prezes CenterNET.

Tagi: CenterNET, Centertel, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Leszek Siwek, MVNO, Nowe Orange Go, Orange, Orange Go, orange.pl , www.orange.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + dziewięć =