Co drugi telefon sprzedawany w T-Mobile z LTE

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Co drugi telefon sprzedawany w T-Mobile z LTE

2014-07-29 Co drugi telefon sprzedawany w T-Mobile z LTE

T-Mobile poinformował, że w niecałe 2 miesiące od komercyjnego wdrożenia technologii LTE, już co drugi telefon komórkowy sprzedawany w ofercie rynku prywatnego w T-Mobile obsługuje technologię LTE.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Od początku było dla nas jasne, że jedną z miar sukcesu nowej oferty z LTE będzie dostępność właściwych urządzeń. Zadbaliśmy o to by w każdej, nawet najtańszej taryfie, było przynajmniej jedno urządzenie oferowane w cenie kilku złotych przy podpisaniu umowy." - powiedział Wojciech Pronobis, dyrektor departamentu marketingu usług postpaid.

Na taki wynik złożyło się to, że od pierwszego dnia dostępności LTE w T-Mobile operator zaoferował także szerokie portfolio aparatów obsługujących tą technologię tranmisji. Jak podeje T-Mobile w jej zasięgu sieci LTE znajduje się ponad 51,5% populacji Polski.

Tagi: bezprzewodowy Internet, dostęp do Internetu, komórka, komórki, łącza internetowe, łącze internetowe, LTE, mobilny Internet, smartfon, smartfony, T-Mobile, T-Mobile.pl, telefon, telefon komórkowy, telefony, telefony komórkowe, Wojciech Pronobis, www.T-Mobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + osiem =