Cyfrowy Polsat kupuje udziały w sieci mPunkt

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Cyfrowy Polsat kupuje udziały w sieci mPunkt

2009-11-10 Cyfrowy Polsat kupuje udziały w sieci mPunkt

Cyfrowy Polsat, z myślą o poszerzeniu sieci sprzedaży (telewizja, telefon, Internet), zakupił 45% udziałów w spółce posiadającej trzeciego pod względem wielkości dystrybutora usług telefonii mobilnej w Polsce - mPunkt.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Cyfrowy Polsat za udziały zapłacił kwotę 24,6 mln złotych. Docelowo Cyfrowy Polsat zamierza nabyć pakiet większościowy w spółce będącej właścicielem mPunktu, pod warunkiem wyrażenia zgody przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie transakcji.

"Jest to kolejny ważny krok w realizacji naszej strategii multioperatora, polegający na rozwoju sieci sprzedaży usług zintegrowanych, które planujemy wprowadzić w 2010 r. Wierzymy, że doświadczony zespół mPunktu przyczyni się do szybkiego rozwoju całej naszej sieci, a profesjonalne centrum szkoleniowe, którym dysponuje zapewni regularne podnoszenie kwalifikacji z zakresu telekomunikacji przez wszystkich naszych przedstawicieli handlowych. Chciałbym podkreślić, że planujemy kontynuować współpracę mPunktu z Polkomtel SA. Co więcej, jesteśmy gotowi bardzo silnie wspierać sprzedaż produktów i usług Polkomtela, ponieważ wprowadzane przez Cyfrowy Polsat usługi zintegrowane nie będą stanowiły bezpośredniej konkurencji dla pojedynczych usług telekomunikacyjnych sprzedawanych przez tego operatora." - powiedział Dominik Libicki, prezes zarządu w Cyfrowym Polsacie.

Tagi: Cyfrowy Polsat, CyfrowyPolsat.pl, Dominik Libicki, dystrybucja, dystrybutor, dystrybutor GSM, dystrybutorzy, dystrybutorzy GSM, inwestycja, Inwestycje, mPunkt, Polsat, przedstawiciel, przedstawiciel handlowy, przedstawiciele, przedstawiciele handlowi, przejęcie, przejęcie, www.CyfrowyPolsat.pl, www.mPunkt.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + jeden =