Darmowe hotspoty na Poczcie Polskiej

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Darmowe hotspoty na Poczcie Polskiej

2014-08-25 Darmowe hotspoty na Poczcie Polskiej

Poczta Polska udostępnia darmowe hotspoty. W 100 wybranych placówkach pocztowych narodowego operatora pojawi się bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Dzikie temu klienci i inne osoby w pobliżu mogą korzystać z darmowego Internetu w zamian za zgodę na wyświetlanie reklam.

Program jest współorganizowany przez trzy podmioty:

  • Plus - sieć komórkowa,
  • Poczta Polska - największą sieć pocztową w kraju,
  • Moben - firma rozwijającą metody wyświetlania reklam w oparciu o technologie view2surf.

Aby skorzystać z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu w placówce objętej programem wystarczy jedynie wybrać w swoim mobilnym urządzeniu sieć Wi-Fi o nazwie #PocztaPolska, bez konieczności logowania i wpisywania dodatkowych haseł.

Co jakiś czas na ekranie urządzenia klienta wyświetlana będzie reklama, która sfinansuje dostęp do Internetu. Internet dostarczany jest przez modemy LTE działające w sieci Plus.

W przypadku, jeśli usługa spotka się dobrym przyjęciem klientów program zostanie rozszerzany na wszystkie placówki Poczty Polskiej na terenie całej Polski.

"Chcemy udostępnić Internet w technologii LTE szerokiemu gronu odbiorców, nie tylko naszym klientom, ale też klientom konkurencji. Liczymy też na duże zainteresowanie reklamodawców, którzy otrzymują możliwość wyświetlania reklam targetowanych do wybranych grup klientów, co dzięki możliwości korzystania z darmowego Internetu powinno budować pozytywny wizerunek ich marki." - powiedział Michał Kot z Plusa, odpowiedzialny za realizację projektu .

Pilotaż potrwa do końca października 2014 roku roku, choć jest możliwość jego przedłużenia. Jeśli wyniki prowadzonego obecnie programu okażą się zadowalające, to od początku 2015 roku roku nowe hotspoty zaczną pojawiać się w kolejnych placówkach Poczty Polskiej oraz sieciach franczyzowych na terenie całego kraju.

Lista placówek Poczty Polskiej objętych programem jest dostępna na stronie www.poczta-polska.pl/15713/.

Tagi: bezpłatny Internet, bezprzewodowy Internet, dostęp do Internetu, forma, hot spot, hot spoty, hotspot, hotspoty, łącza internetowe, łącze internetowe, LTE, Michał Kot, operator pocztowy, operatorzy pocztowi, placówka pocztowa, placówki pocztowe, Plus, Plus GSM, plus.pl, poczta, Poczta Polska, Polska, reklama, reklamy, rynek pocztowy, usługi pocztowe, Wi-Fi, www.plus.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + jeden =