Doładowania Diallo na terminalach PayTel

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Doładowania Diallo na terminalach PayTel

2010-12-06 Doładowania Diallo na terminalach PayTel

Posiadacze telefonów komórkowych działających w sieci Diallo mogą doładować konto telefonu na kartę w wybranych punktach sprzedaży współpracujących z PayTel na terenie całego kraju.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

PayTel oferuje wszystkie nominały doładowań Diallo: 5 zł, 20 zł, 50 zł i 100 zł.

Diallo to oferta telefonii mobilnej uruchomiona przez Telefonię Dialog. Usługi kierowane są do klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno w modelu abonamentowym, jak i na kartę (pre-paid).

PayTel jest spółką teleinformatyczną świadczącą specjalistyczne usługi w dziedzinie obsługi płatności masowych, sprzedaży produktów i usług elektronicznych oraz przetwarzania elektronicznych transakcji płatniczych. PayTel oferuje pełny zakres doładowania operatorów GSM oraz operatorów VoIP. Usługa dostępna jest m.in. w wybranych kioskach RUCH, na stacjach benzynowych Huzar (POLpetro) czy sklepach osiedlowych oznaczonych logo firmy PayTel.

Wyszukiwarka punktów doładowań jest dostępna na stronie PayTel.

Tagi: Diallo, Dialog, Dialog.pl, doładowania, doładowania telefonu, doładowanie, doładowanie komórki, Halo Diallo, Huzar, PayTel, PayTel.pl, stacja benzynowa Huzar, stacje benzynowe Huzar, Telefonia Dialog, terminal, terminal płatniczy, terminal POS, terminale, terminale płatnicze, terminale POS, www.Dialog.pl, www.PayTel.pl, zasilenia, zasilenie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + dwa =