Doładowanie telefonów komórkowych w bankomatach PKO BP

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Doładowanie telefonów komórkowych w bankomatach PKO BP

2008-08-20 Doładowanie telefonów komórkowych w bankomatach PKO BP

PKO Bank Polski rozszerzył funkcjonalność bankomatów – wprowadził nowy sposób doładowania telefonów komórkowych na kartę.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Od dzisiaj posiadacze telefonów komórkowych na kartę sieci: Plus (Simplus, MixPlus, 36,6), Sami Swoi (również operator sieci Plus), Orange (m.in. Orange POP, Orange Go, Nowe Orange Go) oraz Era (Heyah, Tak Tak) mogą doładować je w bankomatach PKO Banku Polskiego. Do tej pory - za pomocą telekarty - możliwość doładowania mieli wyłącznie posiadacze telefonów z kartą Plus.

Teraz doładowanie telefonu w bankomacie jest łatwe i wygodne - nie trzeba wpisywać kodów w telefonie i wysyłać SMS-a. Transakcja jest natychmiast realizowana i potwierdzana wydrukiem z bankomatu. Proces doładowania telefonu komórkowego w bankomacie wygląda następująco:

  • po wprowadzeniu do bankomatu karty płatniczej i numeru PIN (identycznie jak w przypadku wypłaty gotówki z bankomatu) na ekranie bankomatu z polecenia wyboru typu operacji należy wybrać "doładowanie telefonu",
  • na kolejnych ekranach klient wybiera operatora, kwotę doładowania oraz dwukrotnie wprowadza numer telefonu,
  • doładowanie zostaje automatycznie wykonane, a klient otrzymuje wydrukowane potwierdzenie dokonania operacji.

Przy czym klienci Plusa mają teraz dwie możliwości doładowania telefonu w bankomacie - online-owe i jak dotychczas z wykorzystaniem telekarty.

Usługa doładowania telefonu w bankomacie dostępna jest dla wszystkich posiadaczy kart bankowych. Klienci PKO BP oraz Inteligo nie ponoszą żadnych kosztów za dokonanie transakcji.

Posiadacze kart wydawanych przez inne banki, za skorzystanie z usługi doładowania w bankomacie PKO BP zapłacą tylko wtedy, jeśli prowizja została przez ich bank przewidziana.

Dla klientów PKO BP korzystających z usług bankowości elektronicznej iPKO oraz dla klientów internetowego rachunku Inteligo jest to - po możliwości doładowania bezpośrednio z rachunku - kolejna forma doładowania telefonu online.

Tagi: 36.6, bank, banki, bankomat, bankomaty, doładowania, doładowanie, Era, Heyah, Orange, Orange Go, Orange POP, PKO BP, Plus, Sami Swoi, Simplus, Tak Tak, zasilenia, zasilenie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + osiem =