eBay na komórkę w szwajcarskim Sunrise

Kraj: PL | IE | UK | DE | AT | Szwajcaria (CH)

karciarz.pl > nowości >

eBay na komórkę w szwajcarskim Sunrise

2007-04-02 eBay na komórkę w szwajcarskim Sunrise

Szwajcarski operator Sunrise zawarł umowę partnerską z serwisem aukcji internetowych eBay. Klienci Sunrise będą mieli teraz możliwość łączenia się z Internetem i robienia zakupów używając do tego swojej komórki.


Ważnym atutem promującym tą usługę jest łatwość dostępu do konta eBay. Aby zalogować się z telefonu komórkowego, klienci Sunrise muszą tylko kliknąć na ikonkę eBay na internetowym portalu sunrise live. Po tym można już przeglądać i kupować.

"Jako pasjonatka zakupów przez Internet, jestem bardzo podekscytowana, że będę mogła korzystać z eBay-a kiedykolwiek i gdziekolwiek chcę - zwłaszcza podczas podróży do pracy." - powiedziała Elke Peters, krajowy menadżer eBay-a na Szwajcarię.

Usługa ta jest wolna od kosztów, płacimy tylko za przesył danych. Obok proponowanego wykupu miesięcznego pakietu dostępu do Internetu, abonenci mają także opcję skorzystania z pakietu dniowego na mobilny Internet za 3,5 franka szwajcarskiego.

"Sunrise pragnie zainteresować swoją ofertą mobilnego portalu sunrise live." - powiedział Rainer Schöne, dyrektor marketingu Sunrise.

Opcja dostępu do eBay dostępna będzie od 2 kwietnia 2007 roku.

Tagi: aukcje, aukcje internetowe, eBay, eBay.com, Elke Peters, mobilne serwisy, mobilne strony, Rainer Schöne, serwis aukcyjny, serwisy aukcyjne, serwisy mobilne, strony mobilne, Sunrise, Szwajcaria, WAP


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + siedem =