FM GROUP Mobile będzie wirtualnym operatorem

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

FM GROUP Mobile będzie wirtualnym operatorem

2009-06-26 FM GROUP Mobile będzie wirtualnym operatorem

Polkomtel, operator sieci Plus GSM, podpisał z FM GROUP Mobile umowę o współpracy, której efektem będzie rozpoczęcie działalności mobilnego operatora telefonii komórkowej.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

"Telefonia komórkowa to usługa, którą chcemy zaproponować zarówno naszym obecnym i przyszłym dystrybutorom, jak i klientom kupującym produkty FM GROUP. Z jednej strony, chcemy dać naszym dystrybutorom narzędzie do pracy, z którego i tak do tej pory korzystali, z drugiej zaś pragniemy poszerzyć ofertę firmy o atrakcyjny produkt do sprzedaży. Dzięki współpracy z największą polską siecią komórkową będziemy mogli zaoferować użytkownikom wysoką jakość usług mobilnych." – powiedział Artur Trawiński, współwłaściciel FM GROUP Mobile i właściciel FM GROUP Polska.

"Polkomtel jest pionierem współpracy w zakresie udostępniania sieci na zasadach hurtowych operatorom wirtualnym na polskim rynku. Cieszę się, że możemy powitać kolejnego operatora w gronie naszych partnerów i jestem przekonana, że nawiązana współpraca przyniesie obopólne korzyści." – powiedziała Bogusława Matuszewska, członek zarządu, dyrektor ds. sprzedaży Polkomtel.

Nowa telefonia komórkowa funkcjonować będzie w modelu MVNO (Mobile Virtual Network Operator). Operator FM GROUP Mobile planuje rozpocząć swoją działalność jesienią 2009 roku.

Oferta będzie obejmować:

  • usługi abonamentowe dla obecnych i przyszłych dystrybutorów FM GROUP Polska, a także ich rodzin i znajomych,
  • usługi typu prepaid (na kartę) dla wszystkich klientów, do których docierają dystrybutorzy firmy.

Tagi: Artur Trawiński, Bogusława Matuszewska, FM GROUP Mobile, MVNO, nowy operator, nowy operator komórkowy, Polkomtel


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
jeden + dziewięć =