Freeyah hitem w Google Play

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Freeyah hitem w Google Play

2012-03-09 Freeyah hitem w Google Play

W sklepie Google Play, od niedawna nazywanym Android Market, aplikacja komórkowej telefonii internetowej Freeyah okazuje się być w ścisłej czołówce pobrań.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Mobilny program Freeyah, którego twórcą jest Hayah, umożliwia darmowe rozmowy i wysłanie wiadomości SMS za darmo do innych użytkowników tej aplikacji. Działa na telefonach i urządzeniach mobilnych Android.

Program, tuż po udostępnieniu, jest w pierwszej dziesiątce pobrań kategorii Komunikacja (pozycje bezpłatne) oraz w pierwszej setce programów z Polski. Wszystko to zaledwie 5 dni od udostępnienia.

Program przeznaczony jest nie tylko dla użytkowników Hayah, ale dla wszystkich innych mających telefony w konkurencyjnych sieciach.

Tagi: 3G, Android Market, aplikacja, aplikacje, bezpłatne rozmowy, darmowe rozmowy, Deutsche Telekom, Era, Era GSM, era.pl, Freeyah, Google Play, Heja, Heyah, heyah.pl, komunikator, komunikator internetowy, komunikatory, komunikatory internetowe, mobilna aplikacja, mobilne aplikacje, mobilne programy, mobilny program, Polska Telefonia Cyfrowa, program, programy, PTC, T-Mobile, tablety internetowe, Tak Tak, tanie gadanie, tanie rozmowy, telefonia internetowa, telefonia VoIP, transfer danych, UMTS, USA, VoIP, www.era.pl, www.heyah.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + sześć =