Freeyah na telefony iPhone

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Freeyah na telefony iPhone

2012-05-15 Freeyah na telefony iPhone

Bezpłatny komunikator Freeyah sieci Heyah dostępny jest teraz nie tylko na telefony Android ale także na telefony iPhone.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Przypomnijmy, że mobilna aplikacja Freeyah umożliwia rozmowy i wysyłanie wiadomości za darmo do innych użytkowników Freeyah, we wszystkich sieciach w kraju i na świecie.

Jako, że to usługa internetowej telefonii (VoIP) wystarczy korzystać z dostępu do internetu Wi-Fi lub korzystać z pakietów transmisji danych w sieci GSM. Są to pakiet internetowy Non Stop L (600 MB) lub Non Stop XL (1,2 GB). Co ważne, użytkując aplikację nie zmniejsza się limitu transferu z pakietu internetowego.

Tagi: 3G, aplikacja, aplikacje, Apple, Apple iPad, Apple iPhone, bezpłatne rozmowy, darmowe rozmowy, Deutsche Telekom, Era, Era GSM, era.pl, Freeyah, Heja, Heyah, heyah.pl, iPad, iPhone, komunikator, komunikator internetowy, komunikatory, komunikatory internetowe, mobilna aplikacja, mobilne aplikacje, mobilne programy, mobilny program, Polska Telefonia Cyfrowa, program, programy, PTC, T-Mobile, tanie gadanie, tanie rozmowy, telefonia internetowa, telefonia VoIP, transfer danych, UMTS, VoIP, www.era.pl, www.heyah.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + cztery =