Freeyah w Heyah

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Freeyah w Heyah

2012-03-07 Freeyah w Heyah

Sieć Heyah udostępniła program Freeyah, który umożliwia darmowe rozmowy i wysłanie wiadomości SMS za darmo do innych użytkowników tej aplikacji.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Praca programu Freeyah bazuje na transmisji danych, jest to zatem telefonia internetowa (VoIP). Aplikacja korzysta z listy kontaktów telefonu. Podobnie jak w przypadku komunikatorów internetowych pokazywane są kontakty zalogowane do aplikacji.

Aby móc korzystać bez problemu z programu w Hayah należy mieć wykupiony mobilny Internet tamże pakiet Internet Non Stop L z 600 MB w cenie 15 zł lub pakiet Internet Non Stop XL 1,2 GB w cenie 25 zł. Dostępny pakiet danych nie jest jednakże pomniejszane przy korzystaniu z Freeyah. Z programu korzystać mogą nie tylko użytkownicy Hayah, także klienci innych sieci sieci komórkowych mogą korzystać z programu będąc w zasięgu np. bezprzewodowej sieci Wi-Fi lub płacąc za transfer danych.

Obecnie dostępna jest wersja programu na telefony i urządzenia mobilne Android. Zapowiadana jest jednakże wersja na telefony iPhone.

Obecnie w sieci Heyah jest około 3,5 mln. Dzięki nowej ofercie operator liczy na dodatkowy milion klientów.

Tagi: 3G, Android Market, aplikacja, aplikacje, bezpłatne rozmowy, darmowe rozmowy, Deutsche Telekom, Era, Era GSM, era.pl, Freeyah, Google Play, Heja, Heyah, heyah.pl, komunikator, komunikator internetowy, komunikatory, komunikatory internetowe, mobilna aplikacja, mobilne aplikacje, mobilne programy, mobilny program, Polska Telefonia Cyfrowa, program, programy, PTC, T-Mobile, tablety internetowe, Tak Tak, tanie gadanie, tanie rozmowy, telefonia internetowa, telefonia VoIP, transfer danych, UMTS, USA, VoIP, www.era.pl, www.heyah.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + zero =