Fring na telefony Nokia N81, Nokia N82 i Nokia N95

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Fring na telefony Nokia N81, Nokia N82 i Nokia N95

2007-12-21 Fring na telefony Nokia N81, Nokia N82 i Nokia N95

Program Fring, który umożliwia rozmowy VoIP przez telefony komórkowe, udostępnił wersje swojego oprogramowania przeznaczoną na nowe telefony komórkowe Nokia N81, Nokia N82 i Nokia N95 8GB.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Nowa wersja Fring ma także funkcję WISPr, która umożliwia programowi Fring na automatyczne przełączanie się między sieciami Wi-Fi. Rozpoznaje sieć bezprzewodową do której program logował się wcześniej, nawet jeśli nie korzystał wcześniej z danego, dostępnego w danej chwili hotspot-a tej sieci. Dzieje się to automatycznie, bez potrzeby ręcznej interwencji.

Przykładowo, jeśli jest się członkiem sieci bezprzewodowej Cloud i po raz pierwszy zalogowało do Fringa w pierwszym miejscu, gdzie jest on dostępny, Fring automatycznie zaloguje i zaloguje użytkownika w innym punkcie dostępu do sieci Cloud, niezależnie od miejsca na świecie.

Tagi: Cloud, Fring, hotspot, hotspoty, komunikator, komunikatory, Nokia, Nokia N81, Nokia N82, Nokia N95, telefonia internetowa, VoIP, Wi-Fi


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + trzy =