Heyah przygotowała Miksanki

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Heyah przygotowała Miksanki

2007-12-19 Heyah przygotowała Miksanki

Heyah przygotowała dla swoich użytkowników miksanki, czyli rozwiązanie do składania świątecznych życzeń.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Miksanki to prosty w obsłudze program uruchamiany poprzez przeglądarkę internetową, dzięki stworzyć można bożonarodzeniową, multimedialną kartkę. Dostępny jest on na stronie miksanki.pl.

Do dyspozycji są cztery 60-sekundowe podkłady muzyczne (dwie kolędy w wersji klasycznej i dwie w fantastycznej) oraz bazę z 12 samplami, które mogą wklejać w dowolnym miejscu ścieżki. Sample to krótkie dźwięki takie jak: trąby, pisk hamujących sań, pohukiwania Mikołaja albo uroczyste pomruki jego asystentki. Można skorzystać również z gotowych kolęd (w wersji oryginalnej lub zremiksowanej). W kolejnych etapach tworzenia pocztówki dźwiękowej użytkownicy wybierają tło graficzne, a także decydują się na jedną z wersji świątecznego tekstu lub wpisują własny. Mogą również "podszyć się" pod Świętego Mikołaja, wklejając w specjalny szablon swoje zdjęcie.

Korzystający Miksanek mają możliwość wygrania telefonu Nokia N73 z wyjątkowej, muzycznej serii. O tym, kto wygra telefon decydują w otwartym głosowaniu internauci.

Tagi: Heayh, Heja, Heyah, heyah.pl, Miksanki, Nokia N73, Święta, www.heyah.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + sześć =