Promocja Heyah "Rozmowy w Heyah bez limitu"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja Heyah "Rozmowy w Heyah bez limitu"

2011-03-02 Promocja Heyah "Rozmowy w Heyah bez limitu"

Teraz wszyscy użytkownicy w sieci Heyah mają możliwość zakupu nielimitowanej liczby krajowych połączeń głosowych i wideo ze wszystkimi numerami Heyah. Wystarczy nowy pakiet za 9 zł na miesiąc.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Z nowej promocji mogą skorzystać użytkownicy Heyah z taryfą Nowa Heyah lub Taryfą Pakietową.

Aby włączyć pakiet "Rozmowy w Heyah bez limitu" należy:

  • wpisać kod *100*19# i zatwierdzić przyciskiem dzwonienia lub,
  • wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 519.
Następnie należy poczekać na SMS-a z potwierdzeniem włączenia pakietu (otrzyma się go w ciągu 72 godzin). Po jego otrzymaniu przez 30 dni można rozmawiać ze wszystkimi w sieci Heyah bez limitu minut.

Z oferty można korzystać wielokrotnie. Kolejna aktywacja promocji jest możliwa po 30 dniach kalendarzowych, licząc od momentu otrzymania SMS-a o aktywacji usługi. Za ponowne uruchomienie usługi zostanie pobrana opłata 9 zł z VAT.

Usługa nie jest dostępna w roamingu oraz nie dotyczy połączeń przekierowanych, połączeń konferencyjnych, połączeń z numerami premium oraz numerami usługowymi.

Jeśli użytkownik korzysta z innych ofert promocyjnych, które obniżają koszty połączeń w Heyah i z usługi "Rozmowy w Heyah bez limitu" przez 30 dni, to wykonując połączenie do Heyah w pierwszej kolejności opłata będzie rozliczana w ramach usługi "Rozmowy w Heyah bez limitu".

Promocja Heyah "Rozmowy w Heyah bez limitu" trwa od 2 marca 2011 do odwołania.

Tagi: bezpłatne numery, bezpłatne rozmowy w sieci, bezpłatny numer, darmowe minuty, darmowe rozmowy, darmowe rozmowy w sieci, Heja, Heyah, heyah.pl, Heyah Taryfa Pakietowa, Nowa Heyah, rozmowy w sieci, T-Mobile, tanie rozmowy, tańsze rozmowy, www.heyah.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
zero + trzy =

 

patrycja 886958881
patrycja 886958881 (195.88.---.---)2011-11-14 20:28

co