Heyah rozszerza ofertę na mobilny Internet

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Heyah rozszerza ofertę na mobilny Internet

2009-08-28 Heyah rozszerza ofertę na mobilny Internet

Heyah rozszerza ofertę i wprowadza do sprzedaży nowe produkty na mobilny dostęp do Internetu.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Umożliwią one swobodny, mobilny dostęp do Internetu z dowolnego miejsca w Polsce nie tylko użytkownikom komórek, ale również użytkownikom komputerów.

Na rynek trafią:

  • Heyah Internet Starter - cena startera 20 zł,
  • Zestaw Heyah Internet z modemem Huawei E160G + Heyah Internet Starter - cena zestawu to 219 zł.

Użytkownik Heyah Internet na start otrzymuje 100 MB do wykorzystania. Połączenie z Internetem to 2 grosze za 100 kB. Nowe startery to nie tylko mobilny Internet, ale także pełnowartościowa karta SIM - użytkownicy tych starterów korzystać będą z taryfy Nowa Heyah, czyli 29 gr za minutę połączenia do polskich sieci (79 gr/min do Play), 59 groszy za minutę połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w Unii Europejskiej oraz darmowe wysyłanie SMS-ów wewnątrz sieci.

Aby korzystać z zasobów globalnej sieci należy włożyć kartę SIM Heyah do modemu, podłączyć go do laptopa lub komputera stacjonarnego – instalacja nastąpi automatycznie.

Korzystanie z dostępu do bezprzewodowego Internetu w ofercie Heyah nie wymaga podpisywania umowy i płacenia abonamentu, równocześnie umożliwiając kontrolowanie wydatków na połączenia internetowe. Użytkownik sam decyduje, w jaki sposób i za ile chce doładować swoje konto.

Konto można zasilić za pomocą zdrapek o równowartość 5, 20, 30 i 50 złotych, natomiast korzystając z konta bankowego, bankomatu lub punktów sprzedaży można uzupełnić konto kwotą od 5 do 500 złotych.

Wkrótce możliwe będzie także doładowanie i sprawdzenie stanu konta za pomocą darmowej wiadomości SMS.

Tagi: 3G, bezprzewodowe modemy, bezprzewodowy Internet, bezprzewodowy modem, Heja, Heyah, Heyah Internet Starter, heyah.pl, Huawei, Huawei E160G, komputer, komputery, mobilny Internet, modem, modem GSM, modemy, modemy GSM, Nowa Heyah, UMTS, www.heyah.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + osiem =

 

jojo
jojo (213.238.---.---)2010-08-29 18:17

thc bo jak nie doładujesz to tak jest :) trzeba czytać co sie kupuje- masz jeszcze 3 miesiace na odbieranie. ja z heyah korzystam od kilku lat i jest ok , polecam!!!!


thc
thc (79.185.---.---)2010-01-15 09:41

heya pali jana kupilem karte i po miesiacu zablokowali mozliwosc wysylania smsow