Heyah uruchomiła Letnią Szkołę Korzystania z Telefonu

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Heyah uruchomiła Letnią Szkołę Korzystania z Telefonu

2009-07-31 Heyah uruchomiła Letnią Szkołę Korzystania z Telefonu

Czy każda szkoła musi kojarzyć się ze żmudną nauką, wczesnym wstawaniem i nużącym obowiązkiem? Na pewno nie nowo otwarta przez Heyah "Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu".

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Pełna humoru, interaktywna szkoła ma na celu zaprezentować użytkownikom portalu Nasza-Klasa, jak wiele nieznanych dotąd zastosowań posiada telefon komórkowy.

"Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu to kolejne lekcje, których tematem przewodnim jest wszechstronność i wielofunkcyjność urządzenia, jakim jest zwykła komórka. Każda lekcja składa się z krótkiego filmu i gry multimedialnej. Ponieważ obraz pełni istotną funkcję w procesie przyswajania wiedzy, dlatego też filmy instruktażowe, osadzone w różnych, dobrze kojarzących się środowiskach, są istotną częścią każdej lekcji.

Jak w każdej szkole, tak i tu zakończenie nauki zostanie podsumowane rozdaniem świadectw - Heyah zadbała o to, by wszyscy internauci, którzy ukończą "Letnią Szkołę Korzystania z Telefonu", otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dyplom zostanie dodany do profilu użytkownika. Aby uczniowie Letniej Szkoły mogli ze sobą zdrowo rywalizować, Heyah przygotowała również gry nawiązujące do poszczególnych filmów instruktażowych. Nazwiska graczy z największą ilością punktów będą systematycznie prezentowane na liście szkolnych prymusów.

Aby nie zabrakło motywów do kreatywnego działania Heyah nagrodzi 16 osób, które przedstawią najbardziej zaskakujące zdjęcie prezentujące pomysłowy sposób wykorzystania telefonu komórkowego. Nagrodami będą aparaty z oferty internetowego sklepu Heyah MIX.

W między czasie, po zaliczeniu każdej z lekcji, uczeń dostanie możliwość wysłania wirtualnego prezentu swoim znajomym (do wyboru są: kombinator, ostra pieprzniczka, boska beza, Moc Miszcza i prezent specjalny dostępny po zaliczeniu wszystkich 4 lekcji: Złoty Telefon). Dodatkowo każdy z listy prymusów na zakończenie akcji, w chwili, gdy zdecyduje się na ofertę Heyah MIX, otrzyma na konto ekstra 50 zł doładowania.

Aby przystąpić do Letniej Szkoły Heyah wystarczy wejść na www.nasza-klasa.pl/heyah lub, będąc na portalu Nasza-Klasa, zajrzeć do zakładki "Akcje i konkursy".

Tagi: dyplom, dyplomy, film, film instruktażowy, filmik, filmiki, filmy, filmy instruktażowe, gra, gry, Heja, Heyah, heyah.pl, lekcja, lekcje, Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu, Nasza-Klasa, Nasza-Klasa.pl, portal społecznościowy, portale społecznościowe, serwis społecznościowy, serwisy społecznościowe, szkoła, szkoły, video, wideo, www.heyah.pl, www.Nasza-Klasa.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
jeden + cztery =