Instrukcje do telefonów komórkowych online

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
karciarz.pl > nowości >

Instrukcje do telefonów komórkowych online

2008-06-09 Instrukcje do telefonów komórkowych online

Problemy z wysłaniem maila, obrazka, czy z włączeniem przeglądarki? To już przeszłość. Strona internetowa configuremyphone.com została stworzona, by ułatwić mieszkańcom Wielkiej Brytanii sprawne obsługiwanie telefonów komórkowych.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

configuremyphone.com to serwis, który oferuje konsumentom prostą metodę dokładnego rozpracowania swojej komórki. W łatwy do zrozumienia sposób można dowiedzieć się, jak wysłać maile, obrazki, korzystać z przeglądarki i pobierać gry.

Korzystać z serwisu mogą klienci Orange, Vodafone, T-Mobile, O2 i 3 jak i mobilnych operatorów komórkowych (np. Virgin Mobile i Tesco Mobile). Serwis obsługuje ponad 1 500 modeli aparatów, a jednorazowa usługa kosztuje jednego funta (około 4,27 zł) plus stały koszt SMS-a.

"Konsumenci masowo kupują aparaty, które umożliwiają im łatwe surfowanie po necie, dzielenie sie zdjęciami, pobieranie gier, wideo i muzyki. Jednakże, kiedy docierają do domów, okazuje się, że nie wszystko jest takie łatwe, jak słyszeli. W wielu przypadkach telefon nie posiada zainstalowanego oprogramowania, dzięki któremu wypełnienie danej komendy jest możliwe (...). Właśnie dlatego stworzyliśmy configuremyphone.com, żeby pomóc Brytyjczykom wydobyć ze swoich telefonów komórkowych tyle, ile tylko możliwe." - powiedział Tim Deluca-Smith, pracujący w WDSGlobal, obsługujący portal.

Tagi: configuremyphone.com, MVNO, O2, Orange UK, T-Mobile UK, Tesco Mobile UK, Tim Deluca-Smith, Vodafone UK, WDSGlobal, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dwa + sześć =