Jakiego telefonu chcą klienci?

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Jakiego telefonu chcą klienci?

2008-09-20 Jakiego telefonu chcą klienci?

Jeden z brytyjskich serwisów poświęconych telefonom komórkowym oraz nowinkom technologicznym, Reevoo.com podzielił się recenzjami swoich czytelników.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

31 tysięcy recenzentów, zwykłych użytkowników telefonów ujawniło swoje preferencje dotyczące tego jak powinien wyglądać i jakie funkcje powinien posiadać idealny smartphone.

Okazuje się, że najważniejszymi rzeczami dla klientów są wygląd telefonu, rozmiar oraz możliwości multimedialne. Tak więc telefon po pierwsze, powinien świetnie wyglądać. W tej dziedzinie, ponad przeciętną według czytelników wybija się LG KU990, który został uznany, za najbardziej... sexy. Jeśli chodzi o rozmiar, trudno wskazać faworyta. Natomiast gdy chodzi o multimedia, wysokie noty zbierał Sony Ericsson K850i z aparatem fotograficznym 5 megapixeli.


LG KU990 uznany został za najbardziej... sexy

Nie wszystkie telefonu zostały potraktowane tak lekko. Najwięcej oberwało się telefonowi Nokia N95, za trudną nawigację i kiepską baterię. W tej ostatniej kwestii dostało się również wymienionemu wyżej modelowi LG KU990, który dostał najwięcej krytycznych not za żywotność baterii i obsługę interfejsu.


Nokia N95 zrugana za trudną nawigację i kiepską baterię

Wyniki recenzji potwierdzają jednoznacznie, to co wiadomo od dawna. Dla klienta najważniejszy jest ładny wygląd, rozsądny rozmiar nie przeszkadzający w obsłudze oraz dobry aparat fotograficzny. Najmniej istotna jest natomiast obsługa e-mail, organizer oraz przeglądarka internetowa.

Tagi: analizy, dane, LG, LG KU990, Nokia, Nokia N95, Reevoo, Reevoo.com, Sony Ericsson, Sony Ericsson K850i, statystyki


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
pięć + trzy =