Joanna Horodyńska weźmie udział w kampanii Sony Ericsson

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Joanna Horodyńska weźmie udział w kampanii Sony Ericsson

2008-03-19 Joanna Horodyńska weźmie udział w kampanii Sony Ericsson

Sony Ericsson Polska podpisało umowę marketingową z Joanną Horodyńską. Zgodnie z umową znana polska modelka, stylistka i prezenterka, prowadzić będzie w ramach polskiej kampanii najnowszych telefonów z serii Cyber-Shot blog internetowy.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Przy tworzeniu blogu Joanna będzie używać najnowszego modelu Sony Ericsson K850i z matrycą 5 megapikseli.

W ramach kampanii, która trwać będzie do końca maja 2008 roku, Joanna Horodyńska będzie publikować zdjęcia wykonane telefonem Sony Ericsson o tematyce, która jest jej najbliższa, czyli związanej ze światem mody, gwiazd i muzyki.

"Marka Sony Ericsson coraz silniej postrzegana jest jako innowacyjna. Byliśmy pionierami wprowadzając na rynek telefony z aparatami fotograficznymi. Dziś posiadanie aparatu fotograficznego w komórce to dla fanów robienia zdjęć warunek konieczny. Nasz telefon K850i z linii Cyber-shot oferuje znacznie więcej możliwości i daje gwarancję doskonałej jakości wykonanych zdjęć. Dodatkowo dzięki swojej funkcjonalności pozwala na tworzenie blogu w czasie rzeczywistym, umożliwiając dzielenie się wrażeniami z bliskimi! Z zadowoleniem więc podjęliśmy współpracę z Joanną Horodyńska, której wizerunek ikony stylu, jej sukcesy w świecie mody oraz urok osobisty bardzo pasują do naszej marki." - powiedział Marcin Mikucki, marketing manager w Sony Ericsson Polska.

"To naprawdę niezwykle ekscytujące móc pracować z nowoczesną marką, jaką jest Sony Ericsson. Prowadzenie blogu za pomocą telefonu Cyber-shot to dla mnie ciekawe wyzwanie i nowe możliwości podzielenia się z fanami moimi pasjami." - powiedziała Joanna Horodyńska.

Blog znajduje się pod adresem joannahorodynska.blox.pl.

Tagi: blog, blogi, Joanna Horodyńska, Marcin Mikucki, marketing, moda, muzyka, plotki, promocja, Sony Ericsson, Sony Ericsson K850i


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + dziewięć =