Karty Alior Banku dostępne już w MyWallet

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Karty Alior Banku dostępne już w MyWallet

2014-03-05 Karty Alior Banku dostępne już w MyWallet

Klienci Alior Banku mogą już korzystać z usługi T-Mobile - MyWallet, umożliwiającej płatności zbliżeniowe telefonem komórkowym w ponad 140 tys. punktów w Polsce.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

W "mobilnym portfelu" dostępne są zarówno karty debetowe, jak i karty kredytowe.

"Jednym z kluczowych elementów sukcesu płatności zbliżeniowych telefonem, jest ich dostępność. Dzięki nawiązaniu współpracy z Alior Bankiem, z usługi MyWallet może skorzystać ponad milion nowych klientów. Zwiększanie liczby partnerów, których oferta jest dostępna w MyWallet jest naszym priorytetem." - powiedział Grzegorz Bors, Członek Zarządu ds. Rynku Prywatnego T-Mobile Polska.

"W Alior Banku staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Łączymy światowe trendy z nowymi technologiami, aby ułatwić klientom korzystanie z innowacyjnych usług. Płatności mobilne są obecnie najszybciej rozwijającym się obszarem bankowości. Bacznie obserwujemy pojawiające się inicjatywy i włączamy się w najważniejsze z nich." ? powiedział Michał Hucał, Wiceprezes Zarządu Alior Banku.

Korzystanie z usługi MyWallet jest równie proste, jak płacenie kartą zbliżeniową. Klient może umieścić w "mobilnym portfelu" jedną lub kilka kart debetowych oraz kredytowych i płacić telefonem we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowe. Obecnie, takich punktów jest w Polsce około 140 000. W przypadku płatności powyżej 50 zł, transakcję należy potwierdzić kodem PIN.

W MyWallet można także ustawić dodatkowe zabezpieczenia, takie jak hasło lub kod do aplikacji, czy blokadę ekranu telefonu, co zapewnia użytkownikom poczucie bezpieczeństwa przy korzystaniu z usługi. Ponadto, wszystkie transakcje realizowane za pomocą telefonu z usługą MyWallet są autoryzowane online w banku, co gwarantuje bieżącą weryfikację salda na koncie.

Aby skorzystać z usługi MyWallet należy być abonentem sieci T-Mobile i posiadać telefon z funkcją Near Field Communication (NFC - komunikacja bliskiego zasięgu), z kartą SIM przystosowaną do NFC. Obecnie klienci mogą wybierać spośród 20 modeli telefonów, za pomocą których można korzystać z oferty MyWallet. Klient, po pobraniu na swój telefon aplikacji MyWallet powinien złożyć zlecenie w banku na instalację karty w telefonie. Po zdalnej instalacji karty od razu możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu. Do października 2014 roku usługa dla klientów T-Mobile jest bezpłatna.

Dotychczas do usługi MyWallet dostęp mieli klienci następujących banków: eurobank, Getin, mBank, Noble Bank i Raiffeisen Polbank.

Tagi: Alior Bank, aplikacja, aplikacje, elektroniczna portmonetka, elektroniczne portmonetki, Grzegorz Bors, karta debetowa, karta kredytowa, karta płatnicza, karty debetowe, karty kredytowe, karty płatnicze, Michał Hucał, mikropłatność, mikropłatności, mobilna aplikacja, mobilne aplikacje, mobilne programy, mobilny program, MyWallet, Near Field Communication, NFC, płatność, płatność mobilna, płatności, płatności mobilne, portfel, portfele, portmonetka, portmonetki, program, T-Mobile, T-Mobile.pl, wirtualna portmonetka, wirtualne portfele, wirtualne portmonetki, wirtualny portfel, www.T-Mobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
trzy + siedem =