Koniec MTV Mobile

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Koniec MTV Mobile

2013-11-08 Koniec MTV Mobile

T-Mobile i Viacom International Media Networks (VIMN) kończą współpracę w zakresie wspólnej oferty telefonii komórkowej MTV Mobile.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Współpraca T-Mobile i VIMN kończy się z dniem 11 listopada 2013 roku. Od tego też momentu rozpocznie się proces powiadamiania klientów o kończącej się współpracy. Korzystający z usług przedpłaconych na początku 2014 roku zostaną przeniesieni do nowej oferty T-Mobile na kartę. Klientom Mix usługi będą świadczone na dotychczasowych zasadach.

"Zakończenie naszej współpracy nie wpłynie na ciągłość świadczenia usług klientom. Nie muszą się także obawiać utracenia zebranych na koncie środków, czy numeru telefonu. Migracja do nowej taryfy odbędzie się automatycznie bez angażowania klientów, o czym każdy z nich zostanie powiadomiony." - powiedział Marian Soja, Dyrektor Departamentu Marketingu Usług Prepaid T-Mobile.

"Powodem zakończenia współpracy był brak możliwości realizacji postawionych celów. Nie oznacza to jednak końca współpracy VIMN z T-Mobile, choćby w zakresie kontentu i projektów specjalnych. Pracujemy nad nową strategią marki kierowanej do Millenialsów, czyli konsumentów, którzy oczekują od rynku i marketerów dostosowania się do ich potrzeb ? dodaje Zajdel." - mówi Marta Zajdel, mobile product manager w Viacom International Media Networks w Polsce.

MTV Mobile wystartowało 29 marca 2012 roku z ofertą nielimitowanych SMS-ów i dostępem do wybranych treści programowych MTV Polska.

Tagi: kooperacja, Marian Soja, Marta Zajdel, młodzież, MTV, MTV Mobile, MTV Polska , MVNO, nastolatki, operator wirtualny, operatorzy wirtualni, T-Mobile, T-Mobile.pl, T-Mobile Polska, telewizja, telewizja muzyczna, telewizje, Viacom International Media Networks, współpraca, www.T-Mobile.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + dwa =