Konkaktoutrwalacz dla komórkoposiadaczy

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Konkaktoutrwalacz dla komórkoposiadaczy

2008-07-19 Konkaktoutrwalacz dla komórkoposiadaczy

Plus uruchamia usługę, dzięki której nasze kontakty z telefonu komórkowego nigdy nie przepadną. Opcja dostępna jest dla klientów sieci Plus, w tym na kartę: Simplus, Sami Swoi oraz 36.6.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Kontaktoutrwalacz pozwala na kopiowanie kontaktów, które widnieją w książce telefonicznej. Dane zostają umieszczone na serwerze, z którego w każdej chwili możemy pobrać potrzebne dane.

Nowa usługa sieci Plus dostępna jest w dwóch opcjach – długo i krótkoterminowej:

  • Kopia 30-dniowa - w cenie 4,88 złotych za miesiąc kontakty znajdują się na serwerze przez 30 dni. Przez miesiąc możemy kopiować kontakty z i do serwera nieograniczoną ilość razy. Aktywację można przedłużać co miesiąc.

  • Szybka kopia - za jednorazową opłatą 3,66 zł - od momentu rejestracji mamy czas do północy następnego dnia. Możemy wtedy skopiować dane na serwer i np. przenieść je na nowy telefon. Dzięki temu niepotrzebne będzie żmudne, ręczne przepisywanie kontaktów z jednego telefonu na drugi.

Kontaktoutrwalacz można aktywować zakładając konto na stronie internetowej Plusa.

Tagi: karta SIM, karty SIM, Kontaktoutrwalacz, kopia bezpieczenstwa, kopie bezpieczeństwa, książka telefoniczna, lista kontaktów, lista kontaktowa, Plus, Sami Swoi, SIM, Simplus


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + sześć =