Koszt zmiany Ery na T-Mobile

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Koszt zmiany Ery na T-Mobile

2011-01-20 Koszt zmiany Ery na T-Mobile

W branżowym piśmie Press marketerzy zastanawiają się, ile może kosztować zmiana marki Era na T-Mobile...

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Potwierdzoną przez władze PTC zmianę krajowej Ery na globalną T-Mobile porównuje się do przejścia Idei na Orange w 2005 roku. Choć nie są znane dokładne koszty, analitycy wycenili ją na około 100 mln zł.

Tyle także mają kosztować działania marketingowe i kampania wizerunkowa T-Mobile. Zapewne podkreślany będzie międzynarodowy wymiar należącej do Deutsche Telekom marki T-Mobile. Jest ona obecna z telefonia komórkową i stacjonarną na kilkudziesięciu rynkach na świecie. W tym także u naszych sąsiadów: w Czechach i na Słowacji oraz oczywiście w Niemczech.

Jeszcze nie wiadomo co będzie z markami telefonii na kartę Tak Tak i Heyah oraz na oferty mobilny Internet Blueconnect. Spekuluje się, że zostanie tylko Heyah.

Rebranding Ery ma przypaść na 2011 rok.

---
opracowano na podstawie Press, Chip, Rzeczpospolitej oraz materiałów własnych

Tagi: blueconnect, Deutsche Telekom, Era, Era GSM, era.pl, Heja, Heyah, heyah.pl, kolor różowy, marketing, Miroslav Rakowski, Mirosław Rakowski, Polska Telefonia Cyfrowa, PTC, rebranding, róż, T-Mobile, T-Mobile.pl, Tak Tak, Tak-Tak.pl, TakTak, taktak.pl, Telekom, www.era.pl, www.heyah.pl, www.T-Mobile.pl, www.Tak-Tak.pl, www.TakTak.pl, zmiana marki


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
osiem + cztery =