Kup stary w Tesco pietruszkę i ajFoniacza

Kraj: PL | IE | Wielka Brytania (UK) | DE | AT | CH

karciarz.pl > nowości >

Kup stary w Tesco pietruszkę i ajFoniacza

2009-11-26 Kup stary w Tesco pietruszkę i ajFoniacza

Smutny koniec pewnej ery. Ery dwóch latach królowania telefonów iPhone na salonach. Z salonów GSM bowiem ten kultowy telefon trafia do sklepów Tesco. I to nie żart!


Telefony iPhone dostępne będą w sklepach Tesco w Wielkiej Brytanii już wraz z początkiem grudnia 2009 roku. Dostępne mają być modele 3G i 3GS. Dostać je będzie można zarówno w większych sklepach tej sieci, jak i przez sklep internetowy.

Telefony dostępne będą wraz z kartą SIM Tesco Mobile. Na kartę i w abonamencie. Warto przypomnieć, że Tesco w Wielkiej Brytanii i Irlandii działa jak wirtualny operator komórkowy (MVNO) właśnie pod nazwą Tesco Mobile. W UK sieć Tesco Mobile UK ma 1,9 mln klientów.

Tagi: Anglia, iPhone, iPhone 3G, sieć sklepów, sieci sklepów, sklep, sklep internetowy, sklepy, sklepy internetowe, Tesco Mobile UK, Wielka Brytania


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + pięć =

 

koksik
koksik (84.10.---.---)2009-11-27 00:24

"sieć Tesco Mobile UK ma 1,9 klientów. " słabo, ale początki są trudne:)