mBank dostępy w wersji lajt

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

mBank dostępy w wersji lajt

2009-04-22 mBank dostępy w wersji lajt

Bank internetowy mBank udostępnił swój informacyjny serwis internetowy w wersji zoptymalizowanej pod telefony komórkowe.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Dodatkowo dzięki specjalnej promocji klienci mBank mobile (wirtualny operator komórkowy prowadzony przez mBank) mogą korzystać z Internetu w komórce bezpłatnie. Dzięki promocji "Internet za FREE" można przesyłać i pobierać do 20 MB danych miesięcznie. Aktywacja usługi jest całkowicie bezpłatna. Aby skorzystać z pakietu "Internet za FREE" wystarczy raz na 30 dni aktywować usługę, wprowadzając na klawiaturze telefonu następujący kod i nacisnąć zieloną słuchawkę. Usługa dostępna jest jedynie na kartach SIM mBank mobile, zarówno w taryfie mobile jak i MIX. Promocja trwa od 21 kwietnia br do 15 lipca 2009 roku.

"Klienci mBanku to osoby aktywnie korzystające z nowinek technologicznych. Nie dziwi więc fakt że wiele z nich chce lub korzysta z internetu za pomocą telefonów komórkowych. Uwzględniając te oczekiwania zaproponowaliśmy możliwość bezpłatnego korzystania z sieci w każdym miejscu za pomocą naszego operatora mBank mobile. Idąc dalej aby zwiększyć wygodę korzystania 'odchudziliśmy' nasz serwis informacyjny i udostępniliśmy go w wersji dedykowanej dla użytkowników telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych. Jest to niewątpliwie preludium do planowanych zmian w systemie transakcyjnym pod ich kątem." – mówi Tomasz Lipiński, Naczelnik Wydziału Marketingu Internetowego i e-Commerce w mBanku.

Osoby, które uruchomią stronę mBanku w komórce zostaną automatycznie przekierowywane do "lżejszej" wersji serwisu. Serwis dostępny jest także bezpośrednio pod adresem lajt.mbank.pl.

Na stronach mBank lajt dostępne są najważniejsze informacje o podstawowej ofercie mBanku, a także:

  • aktualności,
  • wyszukiwarka bankomatów i wpłatomatów,
  • lokalizacje punktów sprzedaży mBanku - Centrów Finansowych i mKiosków.

Dzięki stronie klienci mogą również śledzić notowania giełdowe oraz funduszy inwestycyjnych, a także aktywnie korzystać z forum i blogu.

Tagi: bankomat, bankomaty, Giełda, Internet za FREE, mBank lajt, mBank mobile, mBank.pl, mBankMobile.pl, mKiosk, mobile.pl, notowania giełdowe, Tomasz Lipiński, wpłatomat, wpłatomaty, www.mBank.pl, www.mBankMobile.pl, www.mobile.pl, wyszukiwarka, wyszukiwarki, wyszukiwarki internetowe


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
jeden + dwa =

 

mobile
mobile (77.115.---.---)2010-01-07 20:14

Chcesz przenieść numer do mbank mobile (27gr/min 14gr/sms) i zyskac 50 minut ? wpisz 500615-178 jako numer osoby polecającej :)