Promocja mBank mobile "Internet za FREE"

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > promocje >

Promocja mBank mobile "Internet za FREE"

2009-04-01 Promocja mBank mobile "Internet za FREE"

Oferta "Internet za FREE" jest kierowana do wszystkich użytkowników sieci mBank mobile.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Każdemu użytkownikowi siec mBank mobile przysługuje prawo do aktywowania darmowych pakietów Internet zawierających 20 MB każdy, do wykorzystania na połączenia z siecią Internet w ramach pakietowej transmisji danych.

Kolejny pakiet "Internet za FREE" może być aktywowany w terminie minimum 30 dni (720 godzin) od daty aktywacji poprzedniego pakietu "Internet za FREE".

Pakiet Internet za FREE umożliwia dostęp do Internetu w technologii HSUPA, HSDPA, 3G (UMTS), EDGE i GPRS.

Aby aktywować pakiet Internet za FREE należy wpisać w telefonie kod *121*11*04# i nacisnąć przycisk "zadzwoń". Aktywacja pakietu następuje w ciągu 24 godzin od jej zlecenia i zostaje potwierdzona wiadomością SMS.

Pakiet rozliczany jest co do 1 kilobajt. Limit danych w jednym pakiecie "Internet za FREE" (20 MB każdy) obejmuje zarówno dane wysłane jak i odebrane.

Za pomocą krótkiego kodu *121# (wpisanego na klawiaturze telefonu i zaakceptowanego przyciskiem "zadzwoń") można sprawdzić pozostały limit oraz okres ważności aktywowanych pakietów.

Oferta "Internet za FREE" obowiązuje od 21 kwietnia 2009 roku do odwołania.

Tagi: 3G, bezprzewodowy Internet, bonus, bonusy, EDGE, GPRS, Internet bezprzewodowy, Internet za FREE, mBank, mBank mobile, mBank.pl, mBankMobile.pl, mobile.pl, mobilny Internet, transfer danych, UMTS, www.mBank.pl, www.mBankMobile.pl, www.mobile.pl


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
jeden + osiem =