mBank mobile wynagradza polecających

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

mBank mobile wynagradza polecających

2009-05-21 mBank mobile wynagradza polecających

Od 21 maja 2008 roku w mBank mobile każdy klient może polecać mBank mobile i otrzymywać darmowe doładowania.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Program skierowany jest do aktywnych Klientów operatora komórkowego mBank mobile, którzy polecą zakup startera lub złożenie wniosku o przeniesienie numeru. Za każde doładowanie poleconego klienta, wykonane za pośrednictwem mBanku, polecający otrzymuje gratis 10% jego doładowania. Osoba polecona otrzyma natomiast jednorazowo 50 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

Minimalna wartość doładowania, uprawniająca do doładowania gratis, to 10 zł. Bonusowe zasilenia są realizowane w ciągu 72 godzin. Pełen regulamin promocji znajduje się na stronie mBank mobile.

Jedynym warunkiem przystąpienia do programu jest to, aby we wniosku o zakup lub przeniesienie numeru osoby polecone wprowadziły numer telefonu osoby polecającej.

Przeniesienie numeru do mBank mobile jest proste. Można to zrobić nie wychodząc z domu. W celu przeniesienia numeru wystarczy wypełnić prosty elektroniczny wniosek, a następnie w obecności kuriera podpisać stosowne dokumenty.

Tagi: doładowania, doładowanie, mBank, mBank mobile, mBank.pl, mBankMobile.pl, mobile.pl, www.mBank.pl, www.mBankMobile.pl, www.mobile.pl, zasilenia, zasilenie


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - śledź dyskusje na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + pięć =

 

OlamBank
OlamBank (77.115.---.---)2010-01-07 20:07

Chciałabyś/Chciałbyś przenieść numer do mbank mobile i zyskac 50 minut ? wpisz 500615-178 jako numer osoby polecającej :)