Promocja Meteor "5 eurocentów za SMS-a"

Kraj: PL | Irlandia (IE) | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100
operator


karciarz.pl > promocje >

Promocja Meteor "5 eurocentów za SMS-a"

2008-01-01 Promocja Meteor "5 eurocentów za SMS-a"

Użytkownicy irlandzkiego operatora komórkowego Meteor za 7,5 euro mogą aktywować pakiet 150 SMS-ów (5 eurocentów za SMS-a).

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

SMS-y z promocyjnego pakietu wysłać można do innych użytkowników sieci Meteor oraz pozostałych sieci komórkowych w Irlandii.

Oferta dostępna jest dla nowych użytkowników Metor jak i dotychczasowych w planach taryfowych na kartę Anytime Plus lub Leisure Time Plus. Użytkownicy innych taryf na kartę Meteor, jeśli chcą skorzystać z promocji, muszę zmienić plan taryfowy.

Aby aktywować pakiet należy wysłać SMS-a o treści Text Add On na numer 50104 lub kupić pakiet na stronie internetowej operatora. Można nabyć tylko jeden pakiet w okresie 30 dni.

Uwaga! Zamówienie powyższego pakietu promocyjnego wiąże się z rezygnacją z promocyjnej oferty "Darmowe SMS-y lub rozmowy za 5 eurocentów na zawsze". Nie będzie można już do niej powrócić.

Tagi: Irlandia, Meteor, SMS


Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej promocji
dwa + jeden =