Milion pasażerów airberlin odprawionych przez iPhone

Kraj: Polska (PL) | IE | UK | DE | AT | CH

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 750 x 100

karciarz.pl > nowości >

Milion pasażerów airberlin odprawionych przez iPhone

2012-11-30 Milion pasażerów airberlin odprawionych przez iPhone

Obecne także na polskim rynku niemieckie linie lotnicze airberlin świętują milionowego pasażera, który oprawił się za pomocą mobilnej aplikacji na telefony komórkowe iPhone.

27.12.13   Nju z rachunkiem tylko 19 pln Image Banner 300 x 250

Sam program ściągnęło już ponad pół miliona osób.

"Oferujemy mobilną odprawę online za pośrednictwem aplikacji od 30 godziny przed odlotem do krótko przed odlotem. Inni dają zazwyczaj możliwość takiej odprawy tylko od 24 godzin przed odlotem." - powiedział Daniel Haisch odpowiedzialny za e-commerce w liniach lotniczych airberlin.

Dzięki mobilnej oprawie pasażerowie pojawiający się na lotnisku mogą pominąć stoisko opraw pasażerskich i bezpośrednio udać się bezpośrednio do kontroli bezpieczeństwa. Pozwala to unikać kolejek i przyśpiesza podróż.

Przypomnijmy, że aplikacja umożliwia wyszukiwanie lotów ze względu na cel podróży, datę i innych kategorie. Po wyszukaniu umożliwia rezerwację lotu. Daje także dostęp do punktów zgromadzonych w programie lojalnościowym oraz wgląd w odbyte już loty.

Niemiecki przewoźnik zapowiada jednocześnie nową wersję aplikacji, która pojawi się jeszcze w 2012 roku.

Tagi: Air Berlin, airberlin, aplikacja, aplikacje, Berlin, Daniel Haisch, iPhone, linie lotnicze, lotnictwo, lotniska, lotnisko, loty, mobilna aplikacja, mobilna odprawa, mobilna odprawa pasażerska, mobilne aplikacje, mobilne programy, mobilny program, niemieckie linie lotnicze, pasażer, pasażerowie, port lotniczy, porty lotnicze, program, programy


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem karciarz.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + osiem =